recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sklep internetowy Posterlounge rozpoczął działalność w PolscePoprzedni artykuł 

Niemiecki sklep internetowy oferujący wysokiej jakości obrazy i plakaty Posterlounge (www.posterlounge.pl) od niedawna działa również na polskim rynku. Powstałe w roku 2003 rodzinne przedsiębiorstwo szybko zdecydowało się na poszerzenie swojej działalności i rozpoczęcie sprzedaży na innych rynkach europejskich. Obecnie produkty sklepu można zamówić z każdego zakątka Europy w tym między innymi z Francji, Portugali i Szwecji. Sklep online od niedawna działa również w Polsce.

„Na przykładzie doświadczeń z innymi rynkami europejskimi zdecydowaliśmy się na dalszą ekspansję – tym razem w kierunku wschodnim. Dostrzegliśmy w Polsce duży potencjał, nie tylko ze względu na stale rosnącą wśród Polaków popularność robienia zakupów przez Internet, ale również duże zainteresowanie wśród naszych bliskich sąsiadów tematem urządzania wnętrz, dekoracją oraz sztuką”. Mówi Florian Teßmer jeden z dwóch właścicieli firmy. Celem e-sklepu jest zapewnienie przyszłym klientom w Polsce zarówno dużego wyboru produktów, jak również jak najlepszych doświadczeń zakupowych i możliwości zakupów w języku ojczystym. „Liczmy na równie duże zainteresowanie naszym sklepem w Polsce, tak jak mieliśmy szansę to obserwować na przykładzie pozostałych rynków” dodaje Falk Teßmer – założyciel i właściciel firmy.

Posterlounge nie poprzestaje na otwarciu sklepu online w Polsce, są już plany na utworzenie kolejnych, a następnym kierunkiem ma być Norwegia.

Na podstawie informacji Posterlounge GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności