Key2Pack - kompletne rozwiązanie e-commerce dla producentów pudełek tekturowych i kartonowychPoprzedni artykuł 

Key2Pack
Key2Pack

Czy analizowałeś jak długo w Twojej drukarni trwa wycena produkcji pudełek?

Jak do tej pory wyglądał proces:

  • otrzymywałeś zapytanie ze strony, przez telefon, mailem
  • handlowiec wracał do klienta z pierwszymi pytaniami do nieprecyzyjnego zapytania
  • konstruktor przygotowywał wykrojnik i kalkulował ilość użytków na arkuszu
  • handlowiec wracał z wyceną do klienta
  • klient wracał z pytaniami itd. itd

Ile to trwa czasu? Do 24 godzin? Czasem do 48?

Czy ten czas został dobrze wykorzystany? ilu klientów nie przeszło przez kompletny proces?

Odpowiedz zapewne nie jest jednoznaczna – zapytania o dużej wartości pewnie lepiej obsługiwać właśnie w taki sposób, ale czy warto to robić dla zapytań o stosunkowo niskiej wartości?

Sprawdź jak Key2Pack pomoże Ci w wygenerowaniu oszczędności i zdobyciu nowego klienta.

Key2Pack bazuje na przetestowanym w kilkuset drukarniach oprogramowaniu Key2Print 2.0. Key2Print 2.0 obsługuje pełen proces zakupu produktów drukowanych – jest to kompletna strona ze sklepem online, obsługą płatności i procesów produkcyjnych po złożeniu zamówienia.

A teraz doposażyliśmy Key2Print w moduł do wykrojników pudełek tworząc Key2Pack, które pozwala na wygodną wycenę i zamówienie on-line na nowej stronie Twojej drukarni.

Podczas procesu wyceny na Twojej stronie wyposażonej w Key2Pack klient;

  • wybiera modelu pudełka z dostępnej bazy Fefco lub ECMA
  • wybiera podłoże – dla tektury falistej F, E, B, C, EB lub BC; a dla tektury litej dowolne podłoże ze zdefiniowaną grubością
  • wprowadza wymiary, określa kolorystykę uszlachetnienie

Po uzyskaniu danych następuje wyrysowanie wykrojnika, symulacja ilości użytków na arkuszu, wyliczenie długości noży oraz przekalkulowanie ceny na podstawie dowolnych formuł opisanych w arkuszu Excel załadowanym do systemu.

Na ekranie konfiguratora klient widzi cenę za swoje zamówienie, może pobrać wykrojnik w rozmiarze 1:1 w formacie PDF a następnie - albo wgrać przygotowany wcześniej plik, albo zlecić grafikowi pracę na wykrojniku i wrócić później.

Za zamówienie klient zapłaci przelewem online, albo jeśli to klient stały – przelewem z odroczonym terminem – w dowolny sposób konfigurujesz metody płatności.

Zamówienia, które spłyną do Twojej drukarni możesz obsługiwać w obrębie Key2Pack, lub możesz przesłać do oprogramowania typu ERP/MIS, które już jest zainstalowane w Twojej drukarni.

Sprawdź już dziś jak zostanie zoptymalizowana praca Twojego zespołu sprzedażowego i jakie oszczędności w dziale konstruktorów wprowadzi Key2Pack.

http://key2pack.com/pl/

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności