Seminarium internetowe Xeikon Café TV zademonstruje fleXflow do produkcji torebekPoprzedni artykuł 

Xeikon wkrótce roześle zaproszenia na swoje seminarium internetowe Xeikon Café TV poświęcone produkcji torebek z użyciem Xeikon fleXflow. Odbędzie się ono w czwartek 15 października i będzie obowiązkowym punktem dla wszystkich przetwórców etykiet. Eksperci Xeikon ds. produktów będą pod ręką, aby zaoferować swoją wiedzę, głębsze zrozumienie i porady dotyczące całego procesu wymaganego do pomyślnej cyfrowej produkcji torebek.

Uczestnicy będą mieli dostęp do najnowszych pokazów technicznych i wysłuchają przyszłościowego myślenia, opinii klientów od Simona Smitha, dyrektora zarządzającego, Adama Jamesa, dyrektora operacyjnego CS Labels / CS Pouches w Wielkiej Brytanii i Gustavo Guzziego, menedżera sprzedaży Karlville Pouch Converting Solutions na region EMEA. Odbędzie się również sesja pytań i odpowiedzi ze wszystkimi prelegentami.

Stefan Clopterop, Market Segment Manager Labels, mówi: „Cyfrowa produkcja torebek jest idealnym rozwiązaniem dla przetwórców etykiet, którzy chcą zdywersyfikować i rozszerzyć swoją działalność. Proces fleXflow firmy Xeikon rewolucjonizuje wytwarzanie torebek, oferując „zerowe utwardzenie po utwardzeniu” laminatu. Jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ponieważ nie używa rozpuszczalników podczas drukowania i laminowania, a także zapewnia wysoką siłę wiązania i małą złożoność obsługi i konstrukcji wielu różnych typów woreczków. Organizujemy seminarium Xeikon Café TV, aby przekonać przetwórców do wejścia na nowe rynki. Produkcja torebek może być połączona z istniejącym biznesem etykietowym, co jest atrakcyjną opcją, zmniejszając w ten sposób ciężar ryzyka finansowego, które czasami wiąże się z wejściem na nowe rynki. Obecnie możliwości nigdy nie były większe. Podczas obecnej pandemii Covid-19 nastąpił znaczny wzrost handlu elektronicznego i wyższy popyt lokalny z powodu zakłóconych łańcuchów dostaw z innych krajów. Właściciele marek szukają lokalnych dostawców torebek, aby zabezpieczyć i poprawić elastyczność swojego łańcucha dostaw oraz zapewnić bezpieczeństwo swoich produktów. ”

Zastosowania opakowań elastycznych są częścią dynamicznego rynku globalnego o ogromnym potencjale. Firma Xeikon wprowadziła na targi Labelexpo w 2019 roku swoje innowacyjne rozwiązanie do produkcji torebek, oparte na Xeikon fleXflow i od tego czasu zainteresowanie jest znaczące. Teraz Xeikon zwraca się do wszystkich drukarni i przetwórców etykiet, aby pokazać im, jak łatwo jest opanować cały proces - PDF to Pouch. Wprowadzając cyfrową produkcję woreczków do swojej istniejącej działalności, konwertery etykiet mogą zwiększyć wartość swojego portfolio i przynieść nowe źródła przychodów.

Podczas seminarium internetowego drukarnie i konwerterzy etykiet zobaczą i usłyszą następujące prezentacje i dyskusje:

  • Cyfrowa drukarka Xeikon CX500 wykorzystująca opatentowaną technologię suchego tonera z pełną zgodnością z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności
  • LCoat 500 firmy Xeikon do laminowania „zero po utwardzeniu”
  • Konwersja torebek Karlville z podwójną wstęgą za pomocą zgrzewania ultradźwiękowego
  • Wysokiej jakości elastyczne woreczki dla różnych rynków użytkowników końcowych
  • Opinie klientów od Simona Smitha i Adama Jamesa (etykiety CS, woreczki CS)

Stefan Clopterop podsumowuje: „Naszym zamiarem jest zawsze wspieranie naszych klientów i globalnej społeczności etykietowej poprzez oferowanie możliwości rozwoju biznesu”. Xeikon jest uważany za zaufanego doradcę, który konsekwentnie oferuje swoim klientom najnowsze technologie cyfrowe - w pełni wspierane przez pakiet usług Premium, w tym usługę doradczą online Transform.

Aby zarejestrować się na seminarium internetowe Xeikon Café TV, które odbędzie się 15 października, kliknij ten link. Próbki woreczków będą dostępne po zakończeniu imprezy. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem info@xeikon.com

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności