Kornit Digital dołącza do wirtualnych targów Innovate Textile & Apparel 2020Poprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider w dziedzinie technologii cyfrowego druku na tekstyliach, ma przyjemność dołączyć do wirtualnych targów Innovate Textile & Apparel 2020, corocznej globalnej wystawy WTiN przedstawiającej prawdziwych innowatorów w technologia, produkcja i przywództwo w łańcuchu wartości w przemyśle tekstylnym i odzieżowym.

Na tegorocznym wydarzeniu, w którym udział jest bezpłatny, Kornit zaprezentuje swoje najnowsze możliwości w zakresie cyfrowej bezpośredniej produkcji odzieży i roll-to-roll, w tym jedyny jednoetapowy proces dostarczania trwałych wycisków o jakości detalicznej na wielu tkaniny w ciągu kilku minut.

Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o:

  • Portfolio wiodących w branży systemów DTG firmy Kornit, oferujących markom i dostawcom wydajność przycisków w dowolnej ilości, w celu wyeliminowania ryzyka związanego z zapasami i strat.
  • Kornit Presto, doskonałej podstawie każdej koncepcji produkcji mikrofabrycznej, do konsolidacji operacji i minimalizacji ryzyka łańcucha dostaw.
  • Nowych rozwiązaniach firmy Kornit do zmiękczania, które umożliwia fotorealistyczne szczegóły w połączeniu z wyczuciem dłoni, spełniając najbardziej rygorystyczne wymagania mody i wystroju wnętrz.
  • Szerokiej gamie dostępnych palet Kornit, umożliwiającej markom i dostawcom możliwość poszerzenia ich katalogu i oferowania klientom wszelkich zastosowań, których potrzebują, w tym odzieży niemowlęcej i dziecięcej, bluz na suwak, torebek i pierwszego w branży rozwiązania DTG do niestandardowych przywieszek na szyję.
  • Przejęciu przez firmę Kornit Custom Gateway, która obiecuje wydajność produkcji od końca do końca, do budowy lub ulepszania sklepów internetowych, zapewniania widoczności i kontroli w wielu zakładach produkcyjnych, optymalizacji hali produkcyjnej i szybkiego dostarczania produktów pod drzwi, spełniając wymagania szybkości i logistyki wyzwania ery handlu elektronicznego.

Oprócz dzielenia się różnymi opiniami klientów, Kornit przeprowadzi konsultacje na żywo z ekspertami systemowymi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i przedstawić propozycję wartości firmy Kornit dla bieżących potrzeb biznesowych. Firma poprowadzi również prezentację seminaryjną podczas wydarzenia.

„Chociaż z pewnością brakuje nam bezpośredniego zaangażowania, jakie oferują tradycyjne targi, zaletą tych wystaw internetowych jest to, że nie ma ograniczeń co do systemów, aplikacji i personelu, który Kornit może i wykorzysta, aby przedstawić argumenty za opanowaniem era e-commerce z wydajnymi, zrównoważonymi funkcjami cyfrowymi” - powiedział Chris Govier, dyrektor zarządzający Kornit Digital na region EMEA. „Dzięki naszemu rozszerzającemu się pakietowi oprogramowania do przepływu pracy i wglądu, Kornit daje dużym i małym producentom możliwość skalowania ich działalności od końca do końca, jednocześnie eliminując ryzyko nadprodukcji i ustanawiając odpowiedzialne praktyki produkcyjne. Systemy te mają kluczowe znaczenie dla przetrwania apokalipsy w handlu detalicznym i zakłóceń podobnych do COVID, a uczestnicy wydarzeń dowiedzą się, dlaczego”.

Odwiedź Kornit Digital na wirtualnych targach Innovate Textile & Apparel 2020 i dowiedz się, jak kompleksowe rozwiązania firmy do produkcji na żądanie mogą pomóc w przekroczeniu celów wydajności, rentowności, skalowalności i zrównoważonego rozwoju na nadchodzące lata.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności