Xeikon wprowadza na rynek 7-kolorową drukarkę do etykietPoprzedni artykuł 

Xeikon ogłosił dodanie do swojego portfolio Panther wysokiej klasy maszyny do druku etykiet, aby zaspokoić potrzeby rynku i poszerzyć kompleksową ofertę firmy, poszerzając zasięg zastosowań.

Zapewniając wysoki poziom produktywności, Xeikon PX30000 jest wyposażony w 8 stacji drukujących, z których dwie są używane do uzyskania wysoce nieprzezroczystych białych warstw przy maksymalnej prędkości. Ta drukarka atramentowa UV jest napędzana niezrównanym cyfrowym front-endem X-800 firmy Xeikon o wyjątkowych możliwościach, a wszystko to z myślą o maksymalizacji produkcji druku cyfrowego.

Drukarka atramentowa Xeikon PX30000 UV oferuje ekonomiczne i szybkie rozwiązanie do wprowadzenia na rynek dla krótkich i średnich nakładów fleksograficznych. Zapewnia drukarce etykiet maksymalne możliwości wytwarzania najszerszej gamy etykiet drukowanych cyfrowo o błyszczącym, dotykowym wyglądzie, optymalnej trwałości i wysokim poziomie odporności na zarysowania i zadrapania. Drukarka została zaprojektowana w szczególności z myślą o drukarniach etykiet działających na rynkach wysokiej klasy zdrowia i urody, chemikaliów i piw premium. Drukarki etykiet poszukujące krótszych czasów realizacji, obniżonych kosztów produkcji i mniejszej złożoności będą mogły zbadać nowe możliwości biznesowe oferowane przez druk cyfrowy. PX30000 firmy Xeikon jest już dostępny do demonstracji w Globalnym Centrum Innowacji firmy Xeikon i jest dostępny w handlu w Europie i Ameryce Północnej.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności