Nie żyje inż. Tadeusz Chęsy, właściciel drukarni POZKALPoprzedni artykuł 

Inż. Tadeusz Chęsy, właściciel drukarni POZKAL
Inż. Tadeusz Chęsy, właściciel drukarni POZKAL

Z przykrością zawiadamiamy, że we wtorek 3 listopada 2020 r. w wieku 73 lat odszedł Tadeusz Chęsy, Prezes Spółki SOLANKI Uzdrowisko Inowrocław i zalożyclel znanej i docenianej w całym kraju Drukarni POZKAL. Człowiek o wielkim sercu i niebanalnym umyśle.

Jego szczególne zaangażowanie w lokalną kulturę, sztukę, edukację i działania charytatywne zakresie wspierania inowrocławskich instytucji, bezinteresownego niesienia pomocy fundacjom, lokalnym szkotom i parafiom zaowocowało dołączeniem - w roku ubiegłym - do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Inowrocławia. To dzięki mecenatowi Tadeusza Chęsego ukazało się wiele ważnych i ciekawych publikacji dotyczących Inowrocławia i Kujaw. Piastował również stanowisko Prezesa Sekcji Poligrafów SIMP, Prezesa w Towarzystwie Miłośników Miasta Inowrocławia i był współzałożycielem Stowarzyszenia Księcia Kazimierza Kujawskiego.

Przede wszystkim byt wspaniałym człowiekiem kochającym życie i ludzi.

Jego śmierć to niepowetowana strata.

Msza święta żałobna za śp. Tadeusza Chęsego odprawiona zostanie w piątek 6.11.2020 roku o godzinie 11.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Mikołaja w Inowrocławiu. Następnie odbędzie się pogrzeb o godzinie 12.00 na cmentarzu parafialnym Św. Mikołaja w Inowrocławiu, ul. Marulewska.

Na podstawie informacji Sekcji Poligrafów SIMP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności