Nowy Epson do druku DTG już w ofercie API.PLPoprzedni artykuł 

Epson SureColor SC-F3000 już jest! Długo wyczekiwana przemysłowa drukarka DTG (Direct to Garment) japońskiej marki jest już dostępna w ofercie API.PL. Nowa drukarka charakteryzuje się wysoką wydajnością, niskimi całkowitymi kosztami (TCO) oraz doskonałą jakością wydruków.

Epson SureColor SC-F3000 to wszechstronne rozwiązanie DTG, pozwalające wyprodukować nawet ponad 500 wydruków dziennie! Oferuje wysoką dokładność i pewną realizację najtrudniejszych i wymagających kreatywności zamówień. Umożliwia nanoszenie skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach.

Drukarka zaprojektowana została z myślą o firmach produkujących wydruki bezpośrednio na tekstyliach bawełnianych (np. koszulki t-shirt, bluzy, torby, itp.) w ilościach przemysłowych. W porównaniu do mniejszego modelu drukarki Epson SC-F2100, w nowej drukarce wprowadzono szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, zwiększających możliwości produkcyjne. Zastosowano dwie duże głowice drukujące CMYK i biały w jednym przebiegu, pracujących ze zwiększoną prędkością. Drukarka DTG Epson SureColor SC-F3000 została również wyposażona w system dużych pojemników z tuszem (o pojemności 1.5l).

Warte podkreślenia jest to, że znaczne przyspieszenie procesu druku nie odbija się na jakości wydruków. Przeciwnie – nowy system uwalniania kropli i technologia weryfikacji stanu dysz (NVT) – w połączeniu z automatycznym doborem odległości stołu od głowicy drukującej powodują, że nawet przy zwiększonej prędkości wydruk końcowy posiada doskonałą jakość.

Poznaj nowy model drukarki

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności