Lexmark rozszerza serię GO Line™ o nowe urządzeniaPoprzedni artykuł 

Firma Lexmark, po raz kolejny powiększa portfolio kompaktowej serii Go Line dla małych i średnich firm o nowe urządzenia wielofunkcyjne. Zapewniają one możliwości charakterystyczne dla urządzeń klasy biznes w urządzeniach o mniejszym rozmiarze. Nowa seria Go Line składa się z dwóch kolorowych i trzech monochromatycznych modeli.

Zaprojektowana z myślą o małych przestrzeniach, nowa drukarka C3426dw i urządzenie wielofunkcyjne MC3426adw oferują klientom firmy Lexmark wysoki poziom produktywności, dużą pojemność i większą trwałość, dzięki czemu przerwy w pracy są zredukowane do minimum. Czas potrzebny do wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 5,9 sekundy. Druk kolorowy i czarnobiały odbywa się z prędkością 24 stron na minutę. Oba modele są również standardowo wyposażone w druk dwustronny, 2,8-calowe ekrany dotykowe i przedni port USB do drukowania lub skanowania dokumentów na dysk USB.

Lekkie, kompaktowe i szybkie monochromatyczne drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne B3340dw B3442dw i MB3442adw mają wydajność do 42 stron na minutę, WiFi oraz łączność sieciową, a także opcję dodania podajnika na 550 arkuszy w celu umożliwienia większej partii wydruków.

Nowe urządzenia zostały już docenione jako najlepsze w swojej klasie. Drukarka C3426dw otrzymała wyróżnienie BLI Summer 2020 Pick w kategorii drukarek laserowych, a urządzenie wielofunkcyjne MC3426adw zostało uhonorowane nagrodą Editor’s Choice przez Better Buys i PC Magazine.

- Nasze najnowsze urządzenia przeznaczone dla małych i średnich firm są lekkie, kompaktowe, szybkie i oferują jakość, wydajność oraz funkcje bezpieczeństwa na poziomie klasy biznes. Jednocześnie urządzenia nie zajmują wiele miejsca, co jest istotne dla mniejszych firm - powiedział Grzegorz Najda, General Menager Lexmark CEE.

Na podstawie informacji firmy Lexmark

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności