recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Xeikon wyznacza nowego dealera Novacel Hellas w Grecji i na CyprzePoprzedni artykuł 

Novacel Hellas Ltd został mianowany dystrybutorem Xeikon na Grecję i Cypr. Ta znana na całym świecie firma z siedzibą w Atenach oferuje usługi i produkty w zakresie opakowań dla sektorów druku i opakowań, przemysłu oraz żywności i diagnostyki w rozwijających się segmentach rynku Grecji. Firmie zlecono oferowanie pełnej gamy produktów Xeikon dla sektorów handlowych oraz etykiet i opakowań, aby zaspokoić wszystkie wymagania rynku w tym obszarze.

Dyrektor biznesowy Novacel, Dimitris Spyropoulos, mówi: „Cieszymy się, że możemy kontynuować tę współpracę. To przeniesie naszą działalność na nowy poziom. Cyfrowe innowacje firmy Xeikon znajdują się obecnie w czołówce technologii i przyniosą nowe i ekscytujące możliwości naszym
klientom w Grecji i na Cyprze, a w dalszej perspektywie w innych regionach. Grecka gospodarka znajduje się w głębokim kryzysie od 2008 r., Ale pomimo obecnej globalnej pandemii, firmy dostrzegają obecnie elementy zdecydowanej poprawy zarówno konsumpcji prywatnej, krajowej, jak i greckiego eksportu. Druk korzysta z obu tych trendów. Jesteśmy głęboko przekonani, że sprzęt i oprogramowanie Xeikon wielokrotnie dowiodły swojej przydatności, jakości i niezawodności. Uważamy, że Xeikon jest dziś liderem w dziedzinie technologii z najbardziej zintegrowanym portfolio sprzętu cyfrowego ”

Kierując się misją Team Spirit, Responsibility and Innovation, Novacel Hellas utrzymuje stały wzrost biznesowy z roku na rok od momentu powstania w 1996 roku. Firma nieustannie rozwija działalność i zwiększa wartość dodaną dla swoich klientów i interesariuszy. Obsługa klienta znajduje się wysoko na liście priorytetów i podkreślają, że wysoko cenią sobie budowanie zaufania między sobą a partnerami. Pierwsza współpraca Novacel Hellas odbywała się z firmą macierzystą Xeikon, Flint, a obecnie drukowanie pozostaje podstawą działalności firmy. Uważają przemysł drukarski za „bezpieczny dom” i dostrzegają wielki potencjał w greckim przemyśle spożywczym i opakowaniowym.

Firma została założona przez trzech entuzjastycznych przedsiębiorców, Dimitrisa Spyropoulosa, Dennisa Raftopoulosa i Costasa Spyropoulosa, a dziś mała rodzinna firma rozrosła się do międzynarodowego przedsiębiorstwa. Ich roczne obroty wyniosły 7,6 mln EUR w 2019 r., z prognozą zbliżenia się do 9,0 mln EUR do końca 2020 r. Dzięki ustrukturyzowanemu modelowi biznesowemu skoncentrowanemu na wszystkich aspektach sektora opakowań, firma rozwija się również jako obiecujący rynek. segmenty takie jak Food & Food Safety, Recycling Solutions i 3PL Services.

Spyropoulos podsumowuje: „Nowa współpraca z Xeikon jest dla nas ważna i wynika z naszych silnych relacji z Flintem. Wiemy, że dzięki innowacyjnej i wiodącej na świecie technologii cyfrowej Xeikon będziemy w stanie zaoferować naszym klientom doskonałe strategiczne wybory w celu znalezienia nowych możliwości i rozwoju ich działalności. Dzięki unikalnej technologii suchego tonera firmy Xeikon do druku bezpiecznego dla żywności, zaawansowanej technologii atramentowego druku UV, teraz z atramentami na bazie wody, jest to najbardziej zintegrowane portfolio sprzętu cyfrowego zapewniającego na każdym etapie dowolnego cyfrowego procesu produkcyjnego. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich zaawansowanego oprogramowania X-800, które umożliwia każdemu operatorowi dywersyfikację dzięki ogromnej liczbie kreatywnych aplikacji, które obecnie pokonują każdą konkurencję. Naszym planem jest pomóc Xeikon w zdobyciu wiodącej pozycji rynkowej w Grecji, na Cyprze oraz w dalszej perspektywie w okolicznych regionach. Produkty Xeikon poszerzą nasze portfolio produktów, ale co ważne przeniesie naszą działalność w inny wymiar - od bycia głównie dostawcą produktów do organizacji opartej na rozwiązaniach ”.

Xeikon cytuje: „Novacel Hellas jest idealnym partnerem firmy Xeikon w tym regionie. Dzięki naszemu w pełni zintegrowanemu najnowocześniejszemu oprogramowaniu i pakietom sprzętowym mogą teraz oferować platformę cyfrowej transformacji klientom z Grecji i Cypru - pomagając drukarniom w transformacji ich działalności w kierunku cyfrowej przyszłości”.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności