Model zachęca do docenienia prostych czynności na Boże NarodzeniePoprzedni artykuł 

Niezwykłe chwile... To przewodnie hasło tegorocznego gadżetu Bożonarodzeniowego. Pandemia zmieniła naszą codzienność. To co kiedyś było pewniakiem, przestało nim być. Konieczne stało się podjęcie refleksji i docenienie prostych czynności. Tym gadżetem chcemy do tego zachęcić.

Przekaz gadżetu zbudowany jest wokół umiejętności dostrzeżenia wyjątkowych momentów codzienności, które tworzą się wtedy, kiedy da się im na to szansę. Może to być moment picia swojej ulubionej herbaty, samotnie lub w towarzystwie bliskich. Znajdujące się w pudełku herbaty, filiżanka i dzbanuszek pomogą stworzyć ku temu okazję.

Żyjemy w ciągłym pośpiechu – tym gadżetem zachęcamy do chwili zatrzymania i celebracji chwili.
Opakowaniu, w którym znalazł się gadżet można z łatwością dać drugie życie.

Zawartość pojemników z herbatą, będących jednocześnie dyspenserami, można uzupełniać i korzystać z nich codziennie. Pudełko po czajniczku i filiżance świetnie sprawdzi się jako opakowanie prezentowe. A karton główny, dzięki możliwości ponownego zamknięcia, idealnie nadaje się np. do przechowywania.
Opakowanie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w zakładzie w Biłgoraju. Jego celem marketingowym, poza skłonieniem do refleksji, jest pokazanie jednego z rozwiązań dla branży e-commerce – przedłużone klapy, plomba zabezpieczająca, pasek klejowy i możliwość ponownego zamknięcia.

Motywy graficzne zostały przeniesione z encyklopedii drzew i owoców z całego świata pt. "Historia naturalna drzew i owoców", opracowanej przez Jana Jonstona w 1662 we Frankfurcie.

Autorem pomysłu jest Magda Marczak. Konstrukcję opracował Andrzej Śliwiński. Procesy związane z nadrukiem pilotował Jerzy Małek. Grafiki przygotowała Karolina Józwik.

Na podstawie informacji firmy Model

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności