Grup Transilvae wchodzi do sektora druku na tekstyliach dzięki partnerstwu z KornitPoprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider w dziedzinie technologii cyfrowego druku na tekstyliach, nadal rozszerza swój zasięg rynkowy dzięki partnerstwu z Grup Transilvae.

Założona w 1993 roku w Cluj, Grup Transilvae rozszerzyła swój zasięg na cały kraj, przeprowadzając się do Bukaresztu. Od tego czasu stała się dostawcą kompletnych rozwiązań i usług dzięki partnerstwu z kluczowymi producentami z branży, takimi jak HP, MGI Digital Graphic Technology, Canon, Esko, Caldera, Efi, X-Rite - Pantone i Fotoba International itp. do obsługi Matic, Highcon, Xlam, Sefa, Chemica i PlastGrommet. Obecnie firma w coraz większym stopniu koncentruje się na przemyśle tekstylnym, dlatego współpracuje z Kornitem.

Dyrektor generalny Bogdan Vasilescu wyjaśnia: „Zaczęliśmy od rozwiązań do zarządzania kolorami, pracując na żądanie Fogra z drukowanymi cyfrowo kolorami DMI na tekstyliach. Współpracowaliśmy również z Mimaki, Roland, Epson i Vutek przy różnych projektach, w tym Eurotex Iasi, Zara i Rofobit w Bukareszcie . Chcąc kontynuować szybki wzrost w branży druku tekstylnego, szukaliśmy zaufanego partnera, a Kornit był oczywistym wyborem”.

„Współpraca z firmą Kornit rozpoczęła się oficjalnie we wrześniu i jest naturalnym postępem”, dodaje Vasilescu. „Przez wiele lat rozważaliśmy sposoby na ulepszenie naszej oferty poprzez przejście na tekstylia w taki sam sposób, jak robiliśmy to w przypadku szyldów i ekspozytorów , wystrój domu lub opakowanie. Czekaliśmy tylko na odpowiedniego partnera. Zawsze szukamy współpracy z liderami rynku i chcieliśmy współpracować z firmą Kornit, aby wykorzystać potencjał rynku tekstyliów druk na żądanie z obszernym portfolio druku na tekstyliach. ”

Grup Transilvae będzie reprezentować wszystkie rozwiązania tekstylne Kornit, w tym Direct to Garment i Direct to Fabric, w szczególności T-shirty, odzież sportową, dżins, modę, odzież plażową, tekstylia
domowe i tkaniny.

Vasilescu kontynuuje: „Z niecierpliwością czekamy na pokazanie naszym obecnym klientom, w jaki sposób mogą wykorzystać przyspieszone trendy Covid 19 w zakresie druku cyfrowego na żądanie i krótkich nakładów. Wskażemy, jak mogą rozszerzyć zakres zastosowań, zwiększyć wolumeny i uzyskać lepszy zwrot z inwestycji”.

Vasilescu podsumowuje: „Promujemy tylko te produkty, które nam się podobają, a Kornit oferuje gamę zaawansowanych technologicznie urządzeń, które mogą przenieść naszych cenionych klientów w przyszłość druku tekstyliów na żądanie”.

Omer Kulka, CMO w Kornit Digital, stwierdza: „Z przyjemnością ogłaszamy kolejne wspaniałe partnerstwo z dystrybutorem, który jest tak samo zaangażowany w nasze produkty i druk na tekstyliach, jak my. Grup Transilvae ma długą historię udanego wchodzenia na nowe rynki z wiodącymi producentami. Cieszymy się na długą i szczęśliwą współpracę”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności