Asahi Photoproducts i Esko łączą siły, aby edukować chiński rynek na temat produkcji płyt fleksograficznych w harmonii ze środowiskiemPoprzedni artykuł 

Podczas All-in-Print China, Asahi Photoproducts i Esko świętowały ostatnie postępy w swojej długoterminowej współpracy, podpisując umowę na umieszczenie sprzętu Esko w Szanghaju
Podczas All-in-Print China, Asahi Photoproducts i Esko świętowały ostatnie postępy w swojej długoterminowej współpracy, podpisując umowę na umieszczenie sprzętu Esko w Szanghaju

Asahi Photoproducts, pionier w opracowywaniu fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformował dziś o rozszerzeniu współpracy z firmą Esko dzięki umowie dotyczącej instalacji rozwiązań do obrazowania płyt Esko w Asahi Tech Center w Suzhou, niedaleko Szanghaju. Umowa, która została zawarta podczas All-in-Print w Chinach, zaowocuje instalacją Esko CDI Spark 4260 i XPS Crystal 5080 w Centrum.

Te wiodące w branży rozwiązania do obrazowania płyt są obsługiwane przez procesor płyt Asahi AWP 230 W wykorzystujący zmywalne wodą płyty Asahi AWPTM CleanPrint, aby uzupełnić najbardziej zrównoważone w branży rozwiązanie do druku fleksograficznego w harmonii ze środowiskiem, zapewniając najwyższą możliwą jakość dla wymagających klientów w Chinach.

„Asahi Photoproducts współpracuje z Esko w Chinach od dziesięciu lat, a umowa ta przenosi nasze relacje na nowy poziom w zakresie naszej zdolności do obsługi szybko rozwijającego się rynku fleksograficznego w Chinach” - powiedział Yuji Suzuki, starszy menedżer ds. obsługi klienta w Asahi.

Suzuki zwraca uwagę, że w Chinach coraz częściej wymagana jest wysoka jakość druku, a wiele zakładów reprodukcyjnych w regionie nadal ma trudności z produkcją płyt zapewniających najlepszą jakość druku. „Jedną rzeczą, którą będziemy robić w naszym centrum technicznym z nowym sprzętem”, mówi, „jest tworzenie płyt testowych dla potencjalnych klientów, aby mogli sami przekonać się, że możemy zapewnić jakość, której potrzebują. Będziemy również wykorzystywać obiekt do prowadzenia szkoleń i seminariów dla klientów i potencjalnych klientów”.

Firma Esko będzie miała również dostęp do centrum technicznego, w którym klienci Asahi będą mogli dowiedzieć się więcej o działaniu systemu obrazowania płyt Esko z płytkami zmywalnymi wodą AWPTM CleanPrint firmy Asahi. „Cieszymy się, że nadal rozwijamy naszą współpracę z Asahi, zwłaszcza na wysoce konkurencyjnym rynku chińskim” - powiedział Rocky Zhou, dyrektor generalny firmy Esko w Szanghaju. „Rozwiązania instalowane w Asahi Tech Center przyniosą korzyści obu naszym firmom, ponieważ pracujemy nad wprowadzaniem najnowszych, najnowocześniejszych rozwiązań fleksograficznych w tym regionie”.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności