Nowy termin targów FESPA: 12-15 października 2021 r.Poprzedni artykuł 

Fespa odbędzie się, zgodnie z wcześniejszymi planami, w Amsterdamie. Przesunięcie terminowe na 12-15 października wynika natomiast z faktu, że ​​wszystkie targi międzynarodowe w kalendarzu RAI zostały przeniesione z pierwszego kwartału na kolejne.

Odzwierciedla to ciągłą niepewność co do ograniczeń podróży związanych z COVID i ustaleń dotyczących kwarantanny osób odwiedzających Holandię. Zmiana terminu targów na październik ma silne wsparcie ze strony wystawców, którzy zgadzają się z ryzykiem swobodnego podróżowania.

Neil Felton, dyrektor generalny FESPA, wyjaśnia: „Decyzja o przesunięciu wydarzenia o siedem miesięcy nie osłabia entuzjazmu naszych wystawców do organizowania na żywo targów FESPA jako motoru ożywienia biznesu. Nie odzwierciedla też żadnych obaw związanych z zapewnieniem wydarzenia zabezpieczonego przed COVID. W RAI obowiązują rygorystyczne protokoły BHP i jesteśmy pewni, że chronimy naszych wystawców i odwiedzających najlepiej, jak potrafimy. ”

Kontynuuje: „Jednak sytuacja dotycząca podróży transgranicznych do Holandii jest w tym momencie niepewna. Ponieważ nasi wystawcy są teraz w momencie, gdy muszą sporządzać szczegółowe plany logistyczne i ponosić dalsze koszty związane z obecnością na naszych imprezach, uważamy, że właściwym krokiem jest przejście na zakładany przez nas wcześniej, październikowy termin awaryjny.”

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności