recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Polistar z nowymi urządzeniami do wycinania od GrafmaszPoprzedni artykuł 

Ploter I-Mark Grafmasz
Ploter I-Mark Grafmasz

Drukarnia Polistar z Łodzi rozbudowała swój park maszynowy o dwa urządzenia zakupione w firmie Grafmasz. Są to maszyny ściśle powiązane z działalnością firmy, które pozwolą na przyspieszenie realizacji zlecanych prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardzie różnorodnych prac. Mowa o sztanctyglu ML750 i automatycznym ploterze I-Mark.

Drukarnia Polistar z Łodzi działa na rynku już od 1984 roku. Zajmuje się produkcją m.in. opakowań dla farmacji, dla branży odzieżowej jak również etykiety, foldery, teczki i inne. Jako doświadczona drukarnia offsetowa realizują również dużą ilość plakatów, ulotek oraz gazetek reklamowych. Do realizacji swoich zleceń dokłada wszelkich starań, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z otrzymanego zamówienia. Jako producent opakowań oferuje kompleksową realizację zamówień od wyboru metod uszlachetniania kartonu (folia mat, silk czy błysk itp.) przez sztancowanie aż po klejenie pudełek.

„Zdecydowaliśmy się na zakup sztanctygla ML750 oraz plotera I-Mark, ponieważ chcieliśmy wzbogacić naszą ofertę oraz zwiększyć możliwości przerobowe. Oprócz pomysłu na realizację różnych zamówień potrzebne są również specjalistyczne urządzenia, które dają jakość. Po analizie ofert otrzymanych od przedstawiciela firmy GRAFMASZ oraz wizycie w siedzibie firmy na prezentacji zdecydowaliśmy się na zakup właśnie tych urządzeń” – mówi Adam Witkowski z Polistar – „Firma Grafmasz dostarczyła urządzenia, zainstalowała je na hali oraz przeprowadziła niezbędne szkolenie z obsługi urządzeń” – dodaje Pan Adam.

Sztancygiel ML750 to maszyna umożliwiająca wykrawanie różnego rodzaju materiałów w formacie 710mm x 480mm. Cechują go korpus wykonany z wysokiej jakości odlewu, możliwość pracy w 2 trybach (ciągłym i przerywanym), automatyczna pompa centralnego smarowania, 3 osłony bezpieczeństwa i wydajność nawet do 25 cykli na minutę.

I-Mark to automatyczny cyfrowy ploter tnący o wysokiej wydajności i dokładności do 0,2 mm. Jest idealnym rozwiązaniem do produkcji etykiet, naklejek, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie jak również małych pudełek. W zależności od wybranej opcji urządzenie dysponuje polem pracy 35cm x 50cm lub 50cm x 70cm. Niektóre modele mają też możliość bigowania. Zależnie od modelu obsługuje arkusze A3 do B2 o gramaturze do 350 g z podajnikiem który mieści nawet do 200 arkuszy.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności