Shirtworks przyjmuje Kornit Digital DTG, oprogramowanie do obsługi przepływu pracy, aby rozwijać zrównoważoną obsługę na żądaniePoprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider w technologii cyfrowego druku na tekstyliach, ogłosił, że Shirtworks z siedzibą w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii wdraża system produkcji Kornit Digital Direct-to-Garment (DTG) dla zrównoważonej realizacji na żądanie. Oprócz wdrożenia technologii Kornit DTG, Shirtworks zakupił również nowe oprogramowanie Kornit Workflow, produkt będący wynikiem niedawnego przejęcia firmy Kornit Custom Gateway z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Oprogramowanie, które zapewnia kompleksowe możliwości zarządzania procesem produkcyjnym (od sklepu internetowego po logistykę wysyłkową), pomaga markom i dostawcom usprawnić ich operacje, zwiększając wydajność, odpowiedzialność, kontrolę i widoczność - idealne dopasowanie do szybkości, wszechstronność i wymagania dotyczące jakości detalicznej na rynku konsumenckim handlu elektronicznego, na którym działa Shirtworks.

Shirtworks obsługuje marki i konsumentów na pięciu kontynentach, a oprócz tego, że zapewnia najwyższą jakość w krótkim czasie, szczyci się tym, że jest jedną z pierwszych europejskich drukarni akredytowanych przez Soil Association jako „Organic” zarówno w zakresie haftu, jak i sitodruku. materiałów i płacenie wszystkim pracownikom rzeczywistej płacy wystarczającej na utrzymanie zamiast krajowej minimalnej płacy wystarczającej na utrzymanie. Oferują szeroką gamę spersonalizowanej odzieży i odzieży roboczej, w tym odzieży sportowej, bluz, czapek, kurtek, odzieży dziecięcej i innych elementów.

„Shirtworks dostarcza zdobioną odzież dla wszystkich branż” - mówi Arron Harnden, dyrektor zarządzający marki. „Mamy bardzo zróżnicowaną bazę klientów, od konsumentów zamawiających produkty jednorazowe po małe marki i świadome etycznie firmy B2B, które potrzebują do tysiąca sztuk lub więcej. Jesteśmy znani jako etyczny dekorator, zatwierdzony przez GOTS zarówno do sitodruku, jak i haftu ”.

Po uzupełnieniu możliwości sitodruku o haft, Shirtworks wierzy, że Kornit umożliwi im produkcję mniejszych ilości odzieży, które tradycyjnie wykonywaliby sitodrukiem, w sposób, który spełnia ich standardy jakości i jest opłacalny we wszystkich ilościach. Harnden oczekuje, że system Kornit pomoże obniżyć koszty ich wynagrodzenia, jednocześnie spełniając bardzo wysokie standardy kontroli jakości niezbędne do utrzymania wysokiej jakości obsługi klienta.

Technologia DTG firmy Kornit wykorzystuje zastrzeżony jednoetapowy proces drukowania i przyjazne dla środowiska atramenty pigmentowe, które nie wytwarzają ścieków, odciskają różnorodne tkaniny za naciśnięciem przycisku i zapewniają żywe, fotorealistyczne obrazy cyfrowe o trwałości do prania, ścierania, i odporność na światło. Ponieważ system praktycznie nie wymaga czasu na konfigurację ani pracy, koszty druku są niskie i spójne, co sprawia, że serie są opłacalne już od pierwszej sztuki, upraszczają produkcję próbek i zapewniają powtarzalność wszelkich specyfikacji projektowych. Kawałek może być nadrukowany, wysuszony i gotowy do wysyłki lub noszenia w ciągu zaledwie kilku minut.

„Zwróciliśmy się do firmy Kornit, ponieważ oferuje rozwiązanie jednoprocesowe, a jego atramenty są zatwierdzone przez GOTS, co jest dla nas bardzo ważne” - mówi Harnden. „Możliwość dopasowania Pantones jest również dla nas bardzo ważna i kluczem do przeniesienia naszych klientów sitodruku do DTG. Zależało nam również na produkcie gotowym do sprzedaży detalicznej, który umożliwiłby nam rozszerzenie się na drop shipping ”.

„Shirtworks była jedną z pierwszych drukarni, która założyła własną stronę internetową i to duch patrzenia w przyszłość i przewidywania potrzeb klientów skłonił ich do uzupełnienia swoich możliwości produkcyjnych o wydajne, przyjazne dla środowiska systemy Kornit” - mówi Chris Govier, Dyrektor zarządzający KDEU. „Firma Kornit szczyci się opracowywaniem technologii, która oferuje szybkość, jakość i wszechstronność, jednocześnie odpowiadając na zapotrzebowanie na bardziej zrównoważone i odpowiedzialne praktyki biznesowe. Jesteśmy dumni, że możemy dać Shirtworks możliwości, których potrzebują, aby rozwijać swoją działalność na rynku e-commerce na żądanie, pozostając wiernym swojej misji i reputacji ”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności