Nowe prace uczennic Zespołu Szkół Poligraficznych w WarszawiePoprzedni artykuł 

Praca Julii Olszewskiej
Praca Julii Olszewskiej
Autoportret Aleksandry Jankowskiej
Autoportret Aleksandry Jankowskiej

Zapraszamy do obejrzenia prac graficznych Julii Olszewskiej uczennicy klasy 2trp, która w ostatnim czasie, przygotowała nowe prace.

Julia Olszewska o sobie:

Mam na imię Julia i możliwe, że dla Was jestem tylko kolejną zwykłą osobą lecz chciałabym się pokazać z innej strony. Zaczęłam rysować w młodym wieku ale przygodę z digital art rozpoczęłam jakoś rok temu, kiedy to dostałam tablet graficzny. Tworzyłam swoje prace inspirując się postaciami z gier, anime lub kreskówek. W chwili obecnej nie jestem w pełni zadowolona z efektów mojej pracy ale mam zamiar ciągle ćwiczyć by poprawić swoje umiejętności.

Zapraszamy do obejrzenia prac Julii

Natomiast Olę Jankowską z klasy 3tr2, znamy między innymi z wystawy prac autorskich, która miała miejsce w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole.

Dziś jednak chcemy zaprezentować nowy cykl autoportretów Oli.

Autorka tak pisze o swojej sesji fotograficznej:

Pierwszy raz miałam przyjemność brać udział w sesji, w której to ja byłam fotografem, modelką, stylistką i oświetleniowcem. Bardzo ciekawa przygoda. Mogę od samego początku, aż do końca realizować swój projekt tak jak go sobie wymyśliłam. Wiem co chcę, co chcę uzyskać, nie muszę nikomu tłumaczyć jak i co trzeba zrobić aby wyszło według mojej weny. Ja sama wszystko dokładnie wiem. Mogę wyrazić siebie za pomocą zdjęcia, które opisuje to co chciałam przekazać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Oli

Na podstawie informacji Zespołu Szkół Poligraficznych w Warszawie

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności