Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh w Creative DM FactoryPoprzedni artykuł 

Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro™ VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy podłoży i personalizacji. Maszyna Ricoh umożliwia produkcję na offsetowych mediach bezdrzewnych i powlekanych o gramaturze do 300 gr/m².

“Wierzymy, że dzięki Ricoh Pro VC60000 będziemy w stanie wejść na wyższy poziom i zaoferować wyższą jakość usług. To rozwiązanie pozwoli nam na lepszą realizację personalizowanych kampanii. To duża wartość dodana dla naszych klientów dla których ogromne znaczenia ma wskaźnik konwersji prowadzonych działań. Ricoh Pro™ VC60000 umożliwi nam również jednoprzebiegowy zadruk w pełnym kolorze na czystej roli papieru. To będzie oznaczało konkretną oszczędność czasu i efektywniejsze wykorzystanie materiałów, a to przekłada się na obniżenie kosztów produkcji” – powiedziała Jacqueline ten Klei, właścicielka Creative DM Factory.
„Ricoh Pro VC60000 pozwoli nam rozszerzyć zakres realizowanych zadań, szczególnie tych na podłożach o gramaturze między 170 a 300 gr/m²” – dodała.

Na podstawie informacji firmy Ricoh

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności