recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Toner Kernow FloorSharK® osiąga poziom antypoślizgowości R10 dla grafik podłogowych przy druku Xeikon 3000Poprzedni artykuł 

Xeikon z przyjemnością informuje, że niedawno wprowadzony na rynek toner FloorSharK® Dry Toner firmy Kernow Coatings pomyślnie przeszedł test poślizgu R10 po wypróbowaniu i przetestowaniu na cyfrowej drukarce Xeikon 3500. Obie firmy brały udział w rygorystycznym programie testów, aby uzyskać klasę antypoślizgowości R10 dla grafiki podłogowej.

Hendrik De Backer, kierownik sprzedaży na region EMEA w Kernow Coatings, komentuje: „Nasz nowy suchy toner FloorSharK® sprawdził się znakomicie na Xeikon 3500. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Doskonała współpraca z firmą Xeikon doprowadziła nas do tego ważnego punktu, a teraz planujemy przetestować produkt na najwydajniejszej drukarce z suchym tonerem CX500 firmy Xeikon, gdzie spodziewamy się podobnych wyników. W tych trudnych czasach dywersyfikacja i adaptacja mają kluczowe znaczenie. Cieszymy się, że możemy przedstawić unikalny, wiodący na rynku produkt, który został wypróbowany i przetestowany i otworzy drzwi do większej liczby zastosowań w cyfrowych drukarkach Xeikon”.

Producenci OEM drukarek i wiodące marki krajowe ufają firmie Kernow i certyfikują ją w zakresie szerokoformatowych i wąskoformatowych specjalistycznych materiałów drukarskich - syntetyków, klejów samoprzylepnych, kolorów, grafiki metalicznej i podłogowej. FloorSharK® Dry Toner to teksturowana biała, antypoślizgowa folia PET R10, która jest podatna na suchy toner, ze zoptymalizowanym klejem wrażliwym na nacisk do zastosowań w grafice podłogowej. Jest dostępny w szerokości 500mm lub 330mm. Dzięki unikalnej powłoce ze skóry rekina, doskonałemu wiązaniu tonera i odporności na zarysowania, zapewnia bardzo trwałą i bezpieczną powierzchnię nawet na płytkach dywanowych z krótkim włosiem. Ponadto jest łatwy do nałożenia i łatwy do usunięcia, co daje dużą oszczędność czasu w porównaniu z innymi materiałami syntetycznymi.

Dimitri Van Gaever, dyrektor segmentu Xeikon ds. grafiki, „Ta udana współpraca z Kernow Coatings otwiera przed naszymi klientami większe możliwości i wychodzi naprzeciw niedawnemu bezprecedensowemu i niezbędnemu zapotrzebowaniu na oznakowanie podłogowe z dystansem społecznym. Teraz, dzięki nowemu FloorSharK® z oceną R10, nasi klienci mogą bez obaw drukować antypoślizgowe, sprężyste i kreatywne naklejki podłogowe, aby sprostać wymaganiom. Dzięki unikalnym właściwościom tego materiału nie jest wymagane laminowanie po prasowaniu, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu i kosztów w procesie. Oznacza to w zasadzie, że - dzięki jednoprzebiegowemu procesowi drukowania i rozdzielczości 1200 dpi na drukarce Xeikon - nasi klienci mogą zaoferować niezrównany stosunek jakości do wydajności do ceny dla tej aplikacji, znacznie wyprzedzając typowe środowiska produkcji wielkoformatowej.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności