Acer i PrinterLogic łączą siłyPoprzedni artykuł 

Acer podpisał umowę dystrybucyjną i sprzedażową z PrinterLogic, światowym liderem w dziedzinie druku opartego na technologii chmury. Celem współpracy jest zapewnienie usług zarządzania drukiem klientom biznesowym w regionie EMEA.

Firmy Acer i PrinterLogic nawiązały współpracę, której celem jest dostarczenie klientom korporacyjnym usług łatwego drukowania

Korzystając z rozszerzenia PrinterLogic, przeznaczonego dla Chrome OS, firmy mogą w prosty sposób zrealizować proces migracji z usługi Google Cloud Print, której działanie dobiegło końca w grudniu 2020 r. Klienci mogą wdrożyć rozwiązanie oparte na chmurze (Software as a Service - SaaS), przenaczone dla wielu odbiorców i znacznie zmniejszające koszty druku oraz wsparcia technicznego w firmach. Rozwiązanie PrinterLogic obsługuje wszystkie systemy operacyjne (nie tylko Chrome OS) i umożliwia centralne zarządzanie drukiem dla wszystkich punktów końcowych oraz urządzeń. Dzięki funkcji bezpośredniego druku IP zapewnia też bezpieczne wydruki lokalne.

Massimiliano Rossi, Wiceprezes ds. Produktów Biznesowych w Acer EMEA komentuje: Acer jest zachwycony współpracą z PrinterLogic. Umożliwi ona firmom, sprzedawcom i klientom niezwykle proste zarządzanie drukiem w oparciu o model SaaS. To usługa bardzo komplementarna w stosunku do naszej obecnej oferty, ułatwiająca zakup i zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem i usługami w ramach jednej umowy.

Rozwiązanie PrinterLogic przenosi zarządzanie drukiem na nowy poziom wygody, eliminując wszelkie opóźnienia i potrzebę utrzymywania kosztownych serwerów - tłumaczy Garret Helmer, Dyrektor ds. Marketingu w PrinterLogic. Użytkownicy mogą drukować z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek się znajdują, dzięki czemu druk jest wyjątkowo łatwy i ekonomiczny dla firm – dodaje.

Na podstawie informacji firmy Acer

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności