Xeikon powołał dedykowanego kierownika sprzedaży na rynku tektury falistejPoprzedni artykuł 

Victor Ortiz
Victor Ortiz

Xeikon wyznaczył Victora Ortiza na stanowisko kierownika ds. sprzedaży swojego działu tektury falistej. W swojej nowej roli Ortiz ma przede wszystkim za zadanie rozwijać działalność Xeikon IDERA we Francji, Hiszpanii, Portugalii i Włoszech. Victor Ortiz ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowego druku cyfrowego, a także w branży szyldów i reklam.

Daniel Velema, wiceprezes firmy Xeikon ds. usług i rozwiązań tektury falistej, stwierdza: „Widzieliśmy duże zainteresowanie naszym jednoprzebiegowym rozwiązaniem do druku na bazie wody. IDERA zapewnia elastyczność potrzebną do osiągnięcia wymaganej ilości wydruków - pod względem wydajności, jakości druku, kosztu arkusza, zastosowania, formatów arkuszy, sprzętu przed i po oraz cyfrowego przepływu pracy. W 2021 roku chcemy się skupic na współpracy z klientami i partnerami strategicznymi w celu wprowadzenia dwóch rozwiązań do drukowania w terenie i wspólnego kształtowania dalszych działań. Doświadczenie i kontakty Victora są kluczem do naszej podróży i wspaniale jest mieć go na pokładzie”.

Victor Ortiz odpowiada: „Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu Xeikon w Corrugated Business Division. Firma ma sprawdzoną wizję innowacyjności produktów, dzięki której stała się światowym liderem na rynku druku cyfrowego. Firma Xeikon zawsze skupiała się na swojej strategii rynkowej, a farby a bazie wody do tektury falistej to technologia typu „Tak lub Tak”. To ekscytujący czas, aby wejść na rynek cyfrowej tektury falistej, a rozwiązanie do druku cyfrowego IDERA firmy Xeikon z pewnością zainteresuje wszystkie drukarnie i przetwórców działających w tym sektorze. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z rozwiązaniami cyfrowymi i promowaniu korzyści płynących z IDERA”.

Victor Ortiz mieszka w Barcelonie, w Hiszpanii, jest żonaty i ma troje dzieci.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności