NR Instant Produce PCL z Tajlandii wykorzystuje wyjątkowe opakowanie V-Shapes w celu zapewnienia dalszego wzrostuPoprzedni artykuł 

Środek do dezynfekcji rąk NR Instant Produce PCL pakowany w wygodne i trwałe saszetki V-Shapes
Środek do dezynfekcji rąk NR Instant Produce PCL pakowany w wygodne i trwałe saszetki V-Shapes

V-Shapes, innowacyjny dostawca pionowo zintegrowanych produktów i usług w zakresie wygodnych, higienicznych i zrównoważonych opakowań jednorazowych, poinformował, że NR Instant Produce PCL z siedzibą w Tajlandii, wiodący światowy producent zrównoważonych produktów produkuje żywność etniczną, roślinną i funkcjonalną, zainstalował cztery linie pakowania V-Shapes ALPHA, aby wspierać produkcję nieżywnościowych produktów konsumenckich przeznaczonych do dystrybucji krajowej i międzynarodowej, w tym marki Sustainable Development Brand (SDB) do czystych środków do dezynfekcji rąk, a także współpakowanie produktów innych firm.

Firma, która została założona w 1991 roku i osiągnęła roczną sprzedaż w wysokości około 31 milionów euro w 2019 roku, została niedawno notowana na tajlandzkiej giełdzie (SET), wyróżniając się tym, że jest pierwszą tajską spółką notowaną na giełdzie, której podstawową działalnością jest produkcja żywności roślinnej. Firma posiada zakłady produkcyjne w prowincjach Nakhon Pathom i Ratchaburi w Tajlandii i planuje zainwestować w zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Oferta publiczna zapewni również fundusze na osiągnięcie łącznie pięciu linii produkcyjnych V-Shapes do produkcji produktów do dezynfekcji przeznaczonych do sprzedaży w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie.

NR Instant Produce PCL buduje globalną platformę skoncentrowaną na tworzeniu przyszłości żywności, budując najnowocześniejsze obiekty w kluczowych regionach na całym świecie, aby umożliwić produkcję żywności, która będzie wspierać 10 miliardów ludzi na świecie do 2050 roku. „Zdecydowaliśmy się na współpracę z V-Shapes w grudniu 2019 r.” - powiedział Dan Pathomvanich, dyrektor generalny NR Instant Produce PCL. „Postrzegaliśmy to jako super fajne rozwiązanie, które zapewniło nam opakowanie bardzo różniące się i unikalne wobec tego, co oferują wszyscy inni”.

NR Instant Produce PCL to kolejny przykład zdolności V-Shapes do przystosowania się do warunków pandemii poprzez zapewnienie wirtualnej obsługi instalacji przy użyciu inteligentnych okularów. Pathomvanich dodał: „Doświadczenie uruchamiania wirtualnego / online jest idealne, aby pomóc firmie i nie popełnić żadnego błędu podczas instalacji, jednocześnie zapewniając wszystkim bezpieczeństwo”. Ponadto, mając na miejscu linie V-Shapes, NR Instant Produce PCL była w stanie pomóc w łagodzeniu skutków pandemii, dostarczając 10 milionów swoich saszetek do dezynfekcji rąk SDB Clean Shot, wyprodukowanych w technologii V-Shapes do użytku w regionie Azji Południowo-Wschodniej. „Przed wdrożeniem V-Shapes” - powiedział Pathomvanich - „nie bylibyśmy w stanie zapewnić tej krytycznej usługi”.

Pathomvanich zwraca uwagę, że obecni klienci są podekscytowani wdrożeniem technologii V-Shapes w regionie Azji Południowo-Wschodniej, a dostępność tego unikalnego podejścia do opakowań również generuje nowy biznes dla firmy. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych konfiguracji”, podsumowuje, „ale z niecierpliwością czekamy na dalsze innowacje ze strony V-Shapes, w tym drukowanie w linii, które uczynią nas bardziej produktywnymi i umożliwią nam dostarczanie krótsze cykle i więcej odmian produktów, które dostarczamy naszym klientom. Innym powodem, dla którego wybraliśmy V-Shapes jest ich konsekwentna praca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym i ciągły rozwój zrównoważonych materiałów z 360-stopniowym podejściem do stosowania materiałów kompostowalnych, biodegradowalnych i / lub nadających się do recyklingu, laminatów i podłoży. ”

Pathomvanich zauważa również, że V-Shapes wprowadza na rynek wysoki poziom jakości i najnowocześniejszej technologii, w tym fakt, że istnieje wiele patentów na ten proces, a także unikalna pojedyncza dawka opakowanie to umożliwia. To również przyczyniło się do podjęcia decyzji o współpracy z V-Shapes.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności