recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Epson dla WOŚP - ponad 15 tys. zł. zebrane na aukcjach unikalnych drukarek EcoTankPoprzedni artykuł 

We wsparcie 29. Finału WOŚP zaangażowała się firma Epson – przeznaczając na aukcje urządzenia EcoTank ozdobione unikalnymi grafikami. Łącznie z ich sprzedaży udało się uzyskać ponad 15 tys. zł – cała kwota została przelana na konto Fundacji.

Razem z milionami Polaków, Epson zaangażował się po raz kolejny w tegoroczną edycję Finału WOŚP, w ramach którego zbierano środki na wsparcie placówek laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Firma zaoferowała serię unikalnych urządzeń wielofunkcyjnych L3151, oklejanych dedykowanymi grafikami cenionych artystów, m.in. Szczepana Sadurskiego i Macieja "Zucha" Mazurka (takie same - wydajne i ekologiczne - urządzenia przekazano zresztą wybranym sztabom WOŚP, jako wsparcie pracy organizacyjnej).

"Za wielkim sukcesem i radością związaną WOŚP stoi wysiłek wielu wolontariuszy i pracowników sztabów zajmujących się w dużej mierze pracami organizacyjnymi i biurowymi, np. przygotowywaniem dokumentów, plakatów, oznakowania, etc. Ucieszyliśmy się, mogąc od tego roku wykorzystywać w nich urządzenie EcoTank L3151. Sprzęt sprawdził się znakomicie w swej roli, tym bardziej że– mimo naprawdę intensywnej eksploatacji – zużyliśmy zaledwie ok. ¼ startowego zapasu atramentów" – powiedział Michał Mitkowski ze Sztabu WOŚP - ZHP Wrocław"

Wszystkie wystawione na aukcjach urządzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, co skutkowało złożeniem aż 194 ofert. Każda z wystawionych 15 sztuk znalazła swego nabywcę a w wyniku akcji uzyskano i przekazano Orkiestrze kwotę 15 078 zł.

Wszystkim uczestnikom aukcji oraz instytucjom wspierającym nasze kolejne zaangażowanie w WOŚP serdecznie dziękujemy, czekając z nadzieją na udział w kolejnym, jubileuszowym 30. Finale.

Na podstawie informacji firmy Epson

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności