recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Promocja - PRINT & CUT zyskasz dwa plotery w cenie jednegoPoprzedni artykuł 

XpertJet 1641SR oraz 1682SR to najnowsze drukarki (plotery) żywiczne / eko-solwentowe japońskiej marki MUTOH.

Model Mutoh XpertJet 1641SR to drukarka 4-kanałowa (CMYK), z jedną głowicą, o wydajności 53 m²/h. Natomiast model 1682SR to drukarka 8-kanałowa z możliwą pracą w 2 konfiguracjach: CMYK LC LM LK (dla szerszego gamutu barw) lub 2 x CMYK dla wyższej wydajności, która sięga 87 m²/h.

  • Udźwig rolki do 100kg.

XpertJet jako następca linii ValueJet, posiada szereg nowych rozwiązań:

  • 2 rodzaje atramentów do wyboru: atramenty eko-solwentowe nowej generacji lub żywiczne UMS
  • nowoczesny czarny design,
  • technologię Dr­opMaster 2 automatycznie kontrolującą umiejscawianie poszczególnych kropel atramentu w zależności od grubości materiału,
  • nowy - dotykowy panel sterowania,
  • nowe systemy prowadzenia i nawijania mediów.

Mutoh od dziesięcioleci jest znane z wyjątkowego wsparcia, niezawodności i niezrównanej jakości druku. 64-calowe, czterokolorowe (CMYK) drukarki XpertJet bazują na renomie firmy Mutoh made in Japan i zapewniają doskonałą jakość druku oraz wyjątkową szybkość w przystępnej cenie. Nowo zaprojektowana platforma jest wyposażona w funkcje, takie jak automatyczne dwukierunkowe wyrównywanie, przyjazny dla użytkownika panel dotykowy, dodatkowe oświetlenie LED i ulepszony kołnierz do podawania nośnika, który umożliwia operatorom łatwe i szybkie ładowanie nośników oraz wymianę wielu rolek.

Wszystkie funkcje mają na celu zwiększenie przyjaznej dla użytkownika obsługi i konserwacji, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej wydajności i wysokiej jakości. Drukarki „XPJ” współpracują z atramentem Eco-Solvent z certyfikatem GreenGuard Gold firmy Mutoh, „MS41” Eco-Solvent, który umożliwia instalację grafiki w środowiskach o wysokiej czułości, takich jak szpitale, placówki opieki nad dziećmi i nie tylko, zapewniając użytkownikom większą gamę kolorów i wyjątkową trwałość i poprawione wzmocnienie punktu.

Drukuj trwałą grafikę na powlekanych i niepowlekanych podłożach o szerokości do 64 cali i produkuj plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, wyświetlacze POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe i naklejki.

Wyprodukowane najnowsze atramenty Mutoh o nazwie MS41 posiadają certyfikat GreenGuard Gold, co powoduje, że są to atramenty które zostały zaprojektowane i wyprodukowane w najwyższych rygorach pod względem ekologicznym i występują również w kolorach light Cyan, light Magenta i light Black, co pozwala na jeszcze dokładniejszym odwzorowaniu kolorów, jak i uzyskanie niespotykanie gładkich przejść tonalnych czyli gradientów. Pozwala to zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów pod względem kolorystycznym jak i fotografów.

W promocji PRINT & CUT zyskasz dwa plotery w cenie jednego!

Kup najnowszy ploter tnący Summa S One 120 oraz ploter Mutoh z listy poniżej i skorzystaj z najlepszych cen w zestawie!


Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na plotery Summa S-Class 2 oraz serię ploterów stołowych "F". Specjalny rabat obowiązuje do końca miesiąca.

Oferta ważna do 26.02.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Na podstawier informacji firmy Atrium - O.Warszawa

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności