sendmoments GmbH instaluje trzecią drukarkę Scodix Ultra Digital Enhancement PressPoprzedni artykuł 

Od le­wej: Franz Repp, Dy­rek­tor Sprze­da­ży Sco­dix Re­gion DACH z sendmoments Chief Marketing Officer Sven Binder
Od le­wej: Franz Repp, Dy­rek­tor Sprze­da­ży Sco­dix Re­gion DACH z sendmoments Chief Marketing Officer Sven Binder

Scodix, wiodący na świecie dostawca rozwiązań do cyfrowego ulepszania dla przemysłu graficznego, ogłasza, że sendmoments zainstalował maszynę Scodix Ultra 3000 do obsługi usług Web-2-Print. To już trzecia drukarka Scodix Ultra, jaką do tej pory zainstalowała sendmoments.

Założona w 2012 roku firma sendmoments GmbH jest firmą Web-2-Print oferującą klasyczne produkty do drukowania online, takie jak zaproszenia, kartki z podziękowaniami, fotoksiążki, wydruki ścienne i inne. Od momentu powstania firmy z roku na rok działalność rozwijała się, a po wprowadzeniu cyfrowych ulepszeń wartość druku znacznie wzrosła. Klienci sendmoments zachwycają się łatwością obsługi, wyborem produktu i jakością spersonalizowanego ulepszonego druku - mówi Michael Nadler, dyrektor zarządzający sendmoments.

Nadler stwierdza: „Nasz zakład produkcyjny wyłącznie do druku cyfrowego od momentu powstania konsekwentnie się rozwija. Zapotrzebowanie na spersonalizowaną folię i inne aplikacje ulepszające rosło każdego roku, odkąd zaczęliśmy. Nasi klienci uwielbiają naszą jakość i możliwości wyboru i wracają po więcej”.

Cyfrowa maszyna ulepszająca Scodix Ultra 3000 została zaprojektowana specjalnie dla sektora Web-2-Print. W pakiecie z platformą automatyzacji przepływu pracy Scodix Studio Web-2-Print w standardzie, przepustowość jest zmaksymalizowana dzięki automatyzacji wstępnego przetwarzania danych drukowania.

Dyrektor generalny Scodix, Eli Grinberg, zauważa: „Handel elektroniczny kwitnie, nawet podczas globalnej pandemii jest to rynek, który pozostał silny, a wzrost w wielu obszarach nawet przyspieszył. Widzimy, że coraz więcej firm dodaje wiele maszyn Scodix Ultra do swoich hal produkcyjnych Web-2-Print, aby nadążyć za popytem. Już samo to jest świadectwem wartości technologii Scodix Ultra i automatyzacji przepływu pracy Scodix Web-2-Print, która bezproblemowo pasuje do tego typu środowiska produkcyjnego”.

Scodix Ultra 3000 jest częścią serii Scodix Ultra 1000 wprowadzonej na rynek w 2020 roku, która obejmuje sześć drukarek Scodix Ultra, z których każda została zaprojektowana dla konkretnego rynku. Podobnie jak wszystkie drukarki z serii Ultra, wyjątkowa drukarka B2 + Ultra 3000 jest kompatybilna z drukarkami offsetowymi, HP Indigo ElectroInk, atramentowymi, laminowanymi i z tonerem.

Na podstawie informacji Scodix Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności