PrintFactory ogłasza strategiczne partnerstwo z Barberan SAPoprzedni artykuł 

PrintFactory ogłasza strategiczne partnerstwo z firmą Barberan SA, która będzie teraz korzystać z workflow PrintFactory Automation, aby zapewnić swoim klientom zautomatyzowaną produkcję pre-press dla linii produkcyjnych Barberan JetMaster.

Założona w 1929 roku firma Barberan SA jest liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń do druku powierzchniowego w branży dekoracji cyfrowych, opakowań i szyldów.

Technologie druku cyfrowego firmy Barberan wspierają wiele zakładów tworząc kompletnych i kompleksowych środowiska produkcyjne. Klienci Barberan wytwarzają produkty przemysłowe na różnych podłożach, takich jak drewno, korek, tworzywa sztuczne, ceramika i metale. Produkcja przemysłowa opiera się na dokładności, niezawodności i maksymalnym czasie sprawności.

PrintFactory's Automation workflow obsługuje operacje Industry 4.0, umożliwiając procesy drukowania „przy zamkniętych oczach”, które stają się rzeczywistością. PrintFactory Automation przygotowuje, planuje i zagnieżdża pliki produkcyjne za pośrednictwem swoich serwerów w chmurze, jednocześnie bezproblemowo raportując stan, kryteria zadań i metryki produkcji do systemów MIS i Web2Print klienta.

Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory: „To dla nas wspaniałe partnerstwo, ponieważ udowadnia, że możliwości automatyzacji chmury w naszym przepływie pracy są odpowiednie dla przemysłowej produkcji drukarskiej. Automatyzując przygotowanie pracy i elementy zarządzania kolorami w drukarce przemysłowej, fabryki te mogą zmaksymalizować zwrot ze znacznej inwestycji; pozwalając kierownikom produkcji skoncentrować się na wytwarzaniu swoich produktów, lepiej, szybciej i przy minimalnych stratach lub zakłóceniach”.

Isaac Contreras z Barberan „Ta współpraca oznacza kolejny ogromny krok naprzód w kierunku automatyzacji procesów i przepływów pracy w druku przemysłowym, ponieważ pozwala na integrację narzędzi przygotowujących do druku i zarządzania kolorami na jednej platformie. Ponieważ jest to również rozwiązanie dla wielu użytkowników oparte na łączności z chmurą, pozwala firmom drukarskim na decentralizację zadań prepress i udostępnianie zaawansowanych zasobów koloru w ekosystemie klienta”.

Oprogramowanie PrintFactory jest dostarczane za pośrednictwem sieci dystrybutorów na całym świecie: zapewnia zwiększoną produktywność, gwarantuje niższe koszty atramentu bez uszczerbku dla jakości druku, poprawia marże dzięki zmniejszonej ilości odpadów nośników i zapewnia spójny kolor za każdym razem. Współpraca firmy z producentami urządzeń dobrze wróży nie tylko standardowym rynkom, ale także działaniom na skalę przemysłową.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności