Xeikon uruchamia Wirtualne Centrum Innowacji Do Dekoracji ŚcianPoprzedni artykuł 

Xeikon uruchomi nową, ekscytującą wirtualną usługę doradczą, korzystając z unikalnego wizualnego przeglądania 3D. W odpowiedzi na gwałtowny wzrost liczby wyszukiwarek internetowych, poszukujących nowych i kreatywnych pomysłów, nowa platforma wirtualna Xeikon zapewnia użytkownikom wyjątkowe wrażenia. Stanie się najlepszym centrum doradczym dla drukarzy i przetwórców poszukujących najnowszych innowacji i porad dotyczących wszystkiego, co cyfrowe.

Pierwszy showroom renderowany w 3D będzie poświęcony Dekoracji Ścian. Będzie to wyjątkowa przestrzeń internetowa, w której firma będzie mogła zademonstrować swoje cyfrowe portfolio sprzętu i oprogramowania dla tych kreatywnych i szybko rozwijających się rynków. Aby uzyskać dostęp do tej nowej usługi, przejdź na stronę https://xeikon-virtual.com/ i zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatny dostęp.

Nowy i innowacyjny interfejs wizualnego przeglądania 3D zapewnia wszystko, co drukarnie muszą wiedzieć o drukowaniu cyfrowym:

  • Kompleksowy wybór różnych typów aplikacji i rozwiązań w zakresie druku cyfrowego
  • Bogactwo „know-how” i dogłębnych porad, jak zacząć rozważać produkcję cyfrową
  • Podstawowe informacje o wielu różnych i zróżnicowanych rynkach i segmentach, którymi zajmuje się firma Xeikon
  • Dogłębna wiedza ekspertów na temat cyfrowych przepływów pracy i narzędzi automatyzacji
  • Dostęp do pełnego zestawu materiałów na temat programów serwisowych i szkoleniowych firmy Xeikon

Dimitri Van Gaever, dyrektor segmentu rynku ds. grafiki, wyjaśnia: „Obserwujemy stały wzrost liczby drukarń tapet i dostawców usług druku wielkoformatowego, którzy szukają cyfrowego druku Wall Deco. Ale także sąsiednie branże, takie jak architekci, projektanci wnętrz, sprzedawcy detaliczni i specjaliści od komunikacji w sklepach, szukają kreatywnych pomysłów i chcą zbadać możliwości druku cyfrowego. W ciągu ostatnich kilku lat rynek ten przechodził już szybką transformację i ewolucja ta nie ma wpływu na obecne okoliczności pandemii, ale w rzeczywistości nabiera tempa. Dlatego nasz pierwszy wirtualny salon zawiera pakiet Wall Decoration Suite i ma na celu „wypełnienie luki” i połączenie świata fizycznego ze światem wirtualnym. Cieszymy się, że wszyscy mogą odkrywać nasze rozwiązania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, we własnym zakresie, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Danny Mertens, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Xeikon, wyjaśnia: „Nasz nowy wirtualny salon wystawowy prowadzi zgodnie z ustaloną ścieżką nawigacji po hali maszyn Xeikon, gdzie odwiedzający znajdą wszystko, czego potrzebują, aby zarezerwować wersję demonstracyjną, uzyskać dostęp i pobrać broszury produktów, obejrzeć wybór filmów a także wydrukuj próbki na „seetheproof.com”. Użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do łączenia się z ekspertami ds. produktów Xeikon. Treść będzie regularnie aktualizowana i będzie można pobrać najnowsze informacje na temat mocy technologii suchego tonera, specyfikacje techniczne i najnowsze aktualizacje produktów ”.

Mertens podsumowuje: „Nasze usługi doradcze są integralną częścią naszej oferty. Wiemy, że udana i opłacalna inwestycja sprawdza się najlepiej po konsultacji na wszystkich poziomach. Dążenie do indywidualizacji jest niezwykle duże w wielu obszarach, w których kluczową technologią jest produkcja cyfrowa. Xeikon będzie również korzystał z tych narzędzi podczas naszego stałego programu wydarzeń na żywo, aby zapewnić klientom stały dostęp do informacji. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu Xeikon ma dogłębną wiedzę na temat wszystkich technologii cyfrowych i chcemy dalej rozwijać tę platformę dla innych rynków ”.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności