JEKA Studio korzysta z możliwości Kornit Digital DTG i widzi zwiększone zamówieniaPoprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider na rynku technologii cyfrowego druku na tekstyliach, ogłosił, że JEKA Studio z siedzibą w Bratysławie zaktualizowało swoją technologię Kornit Digital do jednoetapowego, cyfrowego bezpośredniego druku - produkcji odzieży (DTG) na żądanie, co przekłada się na wyraźną wydajność i korzyści finansowe dla dostawcy usług tekstylnych.

JEKA Studio oferuje różnorodne usługi produkcyjne dla agencji, firm e-commerce i konsumentów końcowych, obejmujące różne ilości. Oprócz cyfrowej produkcji DTG oferują druk offsetowy, wielkoformatowy druk cyfrowy, sitodruk, sublimację, haft i inne usługi.

Po zainstalowaniu systemu Kornit Storm HD6 z bezzapachowym utrwalaniem i przyjaznymi dla środowiska atramentami NeoPigment, firma jest w stanie produkować odzież o 30% szybciej, a nadruki wyższej jakości przyniosły wzrost zamówień.

„Podobnie jak wiele drukarni sitodrukowych, dodaliśmy cyfrowy druk na tekstyliach, ponieważ umożliwia on szybką realizację zamówień, przy bardzo niewielkiej ilości odpadów i niskich kosztach wydruku” - mówi Michal Krásnohorský, właściciel JEKA Studio. „Kornit Digital oferował najlepszą technologię druku cyfrowego na rynku, a teraz zwiększona gama kolorów i jakość detaliczna pomogły nam rozwinąć bazę klientów, dając nam powód, by wierzyć w przyszłe ekspansje”.

„Drukarnie komercyjne i sitodrukowe bardzo często uzupełniają swoje usługi o druk bezpośrednio na odzieży, która oferuje natychmiastową produkcję na wielu materiałach, z nieograniczonymi możliwościami graficznymi i niezmiennie niskim kosztem wydruku w dowolnej ilości” - mówi Chris Govier, dyrektor zarządzający KDEU. „JEKA Studio pokazuje, w jaki sposób klienci firmy Kornit stale się rozwijają i poszerzają swoje możliwości, ponieważ nieustannie rozwijamy nasze systemy i nadal spełniamy wymagania dzisiejszej mentalności konsumenckiej, opartej na sieci, patrz-teraz-kup-teraz”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności