recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Maksymalizacja wydajności dzięki Duplo i Ultimate TechnoGraphics - webinariumPoprzedni artykuł 

Firma Duplo wraz Ultimate TechnoGraphic zapraszają na webinarium, poświęcone rozwiązaniom z oferty obu producentów, które mogą wpływać na uzyskiwanie – jak podają organizatorzy – maksymalnych wyników w zakresie wydajności produkcji. Kluczem do tego sukcesu – jak zapewniają – jest nowe oprogramowanie do automatycznej impozycji - Ultimate Impostrip, któremu poświęcone będzie spotkanie online. Odbędzie się ono 25 marca br. o godzinie 9.00 i potrwa około godziny.

Zainteresowani proszeni są o rejestrację na stronie internetowej:
https://register.gotowebinar.com/register/9173604155921867532?utm_so
urce=Communigator&utm_medium=GatorPopup&utm_campaign=Ultimate%
2Bduplo%­20webinar&utm_content=gatorpopup%3A%­20Ultimate%2Bduplo
%­20webinar .

„Presja czasu ze strony klientów, jeśli chodzi o wykonanie ich zlecenia, jest dziś dla wielu drukarń ogromnie ważnym problemem, z którym muszą mierzyć się każdego dnia. Z pomocą przychodzą tu urządzenia automatyzujące produkcję, a takie ma w swojej ofercie Duplo – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska. - Aby jednak osiągać maksymalne wyniki w zakresie ich wydajności, warto posiadać narzędzie wspomagające, które to umożliwi. Takim jest wprowadzony niedawno do naszej oferty program do automatycznej impozycji - Ultimate Impostrip. Z pewnością warto przyjrzeć się bliżej jego działaniu podczas webinarium, które organizujemy wraz z firmą Ultimate TechnoGraphic i na które serdecznie Państwa zapraszamy”.

Jak podkreśla dostawca, Ultimate Impostrip umożliwia użytkownikom przygotowywanie prac do druku w prosty sposób, bez konieczności korzystania z drogich programów do impozycji innych producentów. Wdrożenie – jak zapewniają twórcy tego rozwiązania – nie tylko znacznie skraca czas i redukuje liczbę osób zaangażowanych w proces impozycji plików do druku, ale też pozwala reagować na ewentualne zmiany, jakie klienci chcą wprowadzić nawet w ostatniej chwili. W efekcie wpływa to na większą elastyczność drukarni oraz dotrzymywanie przez nią nawet najbardziej napiętych terminów realizacji zleceń.

Uczestnicy webinarium będą mieli okazję zapoznać się z działaniem rozwiązania Ultimate Impostrip, które m.in. umożliwia podgląd prac w czasie rzeczywistym, a także posiada szablony impozycji, pozwalające pracownikom na wielokrotne wprowadzanie tych samych lub podobnych ustawień dla każdego nowego zadania. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z urządzeniami Duplo z serii Docucutter - DC-618, DC-646 i DC-746.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej
Obraz mohamed Hassan z Pixabay

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności