Xerox Polska odnawia współpracę z AB S.A.Poprzedni artykuł 

Anna Dąbrowska
Anna Dąbrowska

Xerox Polska ogłasza odnowienie partnerstwa z firmą AB S.A. Producent urządzeń drukujących oraz usług zarządzania drukiem w ten sposób realizuje swoją strategię rozwoju, która zakłada rozszerzenie działalności dystrybucyjnej na rynku lokalnym.

- Bardzo się cieszę z faktu, że ponownie ropoczynamy współpracę z firmą AB. Xerox w Polsce od wielu lat sprzedawał swoje produkty do Kanału Partnerskiego opierając się na współpracy z trzema Dystrybutorami. Teraz, po kilku miesiącach przerwy wracamy do tego modelu. Mocno liczymy, że AB jako Dystrybutor z ugruntowaną pozycją na rynku i szeroką bazą Partnerów Handlowych będzie dla nas ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox – mówi Anna Dębowska, Ditribution Manager Xerox Polska

- Z satysfakcją witamy markę Xerox w ofercie AB S.A. Cieszymy się, że jeden z największych na świecie producentów sprzętu, usług i procesów szeroko pojętego druku cyfrowego dołącza do naszego portfolio marek globalnych, które na obszarze regionu CEE dystrybuowane są przez Grupę AB S.A. mówi Michał Lewiński, Business Unit Manager w AB S.A.

Na podstawie informacji firmy Xerox

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności