Współpraca GRAW z GMPoprzedni artykuł 

GRAW jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce specjalizujących się w branży fleksograficznej. Od 26 lat oferuje rozwiązania, maszyny oraz materialy ekploatacyjne uznanych, światowych dostawców. Firma współpracuje rownież z wieloma drukarniami offsetowymi i rotograwiurowymi, dzięki czemu doskonale zna polski rynek poligraficzny i jego potrzeby.

Lykke Trusbak – Dyrektor Segmentu Etykiet w GM: Wciąż postrzegamy rynek Polski jako jeden z „motorów wzrostu” w Europie i widzimy tu ogromny potencjał w branży opakowaniowej. Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy w Polsce solidnego i doświadczonego partnera z dobrą znajomością lokalnego rynku. GRAW dynamicznie się rozwija, a poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności zwiększa zakres działalności oraz liczbę pracowników. To sprawia, że GRAW jest idealnym partnerem dla GM.

Marcin Zaporowski - Specjalista ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie GRAW, dodaje: Cieszymy się, że możemy stać się częścią rodziny GM. Maszyny tego producenta idealnie wpisują się w DNA naszej firmy, gdzie stawiamy na jakość i niezawodność dostarczanych rozwiązań. Stale widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania w zakresie finiszingu i uszlachetniania, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną marką jak GM. Ma ona w swoim portfolio niezwykle efektywne rozwiązania; jak np. kompaktowa linia DC330mini czy wysokiej klasy laser do wycinania etykiet LC350, który jest optymalnym rozwiązaniem przy coraz to bardziej obecnym druku cyfrowym w etykietach.

Zespół GRAW nie traci czasu i już pracuje nad kilkoma dużymi projektami. Ścisła współpraca obu firm i wykorzystanie możliwości tworzenia prezentacji online z nowego Centrum Demonstracyjnego zapowiada nowy, interesujący rozdział na rynku poligraficznym w Polsce.

Na podstawie informacji firmy Graw

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności