LPI wprowadza na rynek północnoamerykański innowacyjną drukarkę Scodix do cyfrowych ulepszeńPoprzedni artykuł 

LPI, część S. Walter Packaging Group, ogłosiło porozumienie w sprawie znacznego rozszerzenia swoich możliwości w zakresie cyfrowego pakowania high-end i ulepszeń poprzez zakup wielu wielkoformatowych drukarek, które będą pierwszymi w swojej wielkości w Północnej Ameryce. LPI, jeden z wiodących dostawców rozwiązań w zakresie opakowań niestandardowych w USA, nawiązał współpracę z izraelską firmą Scodix w celu zakupu cyfrowych drukarek Scodix Ultra 6000, z których pierwsza zostanie zainstalowana w lipcu tego roku w nowej lokalizacji LPI w Berlinie.

Ogłoszenie to pojawia się, gdy coraz więcej firm chce wyróżnić swoje marki za pomocą charakterystycznych rozwiązań opakowaniowych, które obejmują niestandardowe ulepszenia i wykończenia z najwyższej półki. Rozszerzone możliwości LPI z nowymi prasami pozwalają na bardziej szczegółowe, krótkie serie i spersonalizowane projekty z różnymi danymi, z dotykowymi zastosowaniami, takimi jak wytłaczanie, folia, efekty metaliczne, brokat i specjalne wykończenia. Główną zaletą tej zaawansowanej technologii jest wielkoformatowa prasa, która może pomieścić arkusze o wymiarach 29 x 41 cali.

„To ekscytujący krok dla LPI, który dodatkowo zwiększa możliwości dostarczania nowych i innowacyjnych rozwiązań dla naszej szerokiej bazy klientów” - powiedział Kurt Koloseike, prezes i dyrektor generalny S. Walter Packaging Group. „Połączenie cyfrowych ulepszeń i dużych rozmiarów arkuszy sprawia, że cała nasza platforma spełnia naszą obietnicę dostarczania zaawansowanych, unikalnych i wydajnych opcji, które naprawdę tworzą nieograniczone możliwości osiągnięcia celów związanych z marką naszych klientów” - powiedział.

„Możliwość oferowania cyfrowych ulepszeń na 41-calowym arkuszu tworzy realne rozwiązanie dla klientów do eksperymentowania z różnymi graficznymi i zmiennymi technikami obrazowania w celu zwiększenia ich marketingu i wartości marki” - powiedział Mike Draver, starszy wiceprezes i dyrektor generalny LPI . „Jako zakład posiadający certyfikat Safe Quality Food, cenimy również zwiększoną kompatybilność z naszymi rynkami spożywczymi i klientami”.

„LPI zawsze była wiodącym dostawcą nowych rozwiązań dla swoich klientów z branży opakowań i wykańczania grafiki, a ich wczesne przyjęcie tej zaawansowanej technologii cyfrowej oznacza, że mogą zapewnić swoim klientom jeszcze więcej innowacyjnych możliwości biznesowych” - powiedział Jason Rollo, prezes Scodix North Ameryka. „Technologia Scodix, w połączeniu z nowym 41-calowym formatem, umożliwia wzrost wartości rynkowej opakowań, który może zapewnić tylko technologia cyfrowa. Scodix ma zaszczyt powitać S. Walter Packaging Group i LPI w rodzinie Scodix.”

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności