Magenta-Vision rozszerza ofertę drukarek UV LED o serię Sword-FishPoprzedni artykuł 

Chcąc zawsze dostarczać swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą im wyprzedzić konkurencję, Magenta-Vision z przyjemnością informuje, że firma poszerza portfolio szybkich, wysokiej jakości drukarek TECKWIN. Ofertę uzupełniają teraz dwie drukarki płaskie i jedna z roli na rolę z rozszerzoną gamą kolorów.

Dzięki szybszemu czasowi schnięcia i szybszemu przetwarzaniu dzięki utwardzaniu UV, drukarki UV LED TECKWIN są bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Są również wyposażone w funkcje drukowania wielowarstwowego i biały nadruk dla lepszego krycia, kontrastu kolorów i czytelności.

Do istniejących 5m i 3,2m TECKWIN SHARK TS UV LED roll-to-roll dołącza nowa płaska drukarka TECKWIN SHARK II 3020 UV LED.

Wyposażona w najnowszą generację do 12 głowic drukujących Ricoh Gen 6, zapewniających większą produktywność, a także atramenty UV LED zapewniające szybsze schnięcie, wszechstronność materiałów i szersze opcje gamy kolorów, ploter płaski SHARK UV LED może zapewnić wyjątkową jakość druku przy maksymalnej szerokości druku 3 mx 2 m, w sześciu kolorach plus biały lub biały i podkład (CMYK * 2 + 2W lub CMYK * 2 + 2W + 2V).

Jest idealna do szerokiej gamy zastosowań, takich jak ekspozycje w punktach sprzedaży (POS) / punktach zakupu (POP), dekoracje sklepów, ekspozycje targowe i konstrukcje stoisk targowych.

Nowością w portfolio jest również seria Sword-Fish z 3,2m UV LED z roli na rolę i płaską drukarką UV LED.

TECKWIN SWORD-FISH TS 3200G6 UV LED to drukarka z roli na rolę wyposażona w najnowszą generację do 6 głowic drukujących Ricoh Gen 6 w 2 rzędach, co zwiększa produktywność oraz w atramenty UV LED, które zapewniają szybsze schnięcie, wszechstronność materiałów i szerszą gamę kolorów. Może drukować z najwyższą jakością na szerokiej gamie nośników roll-to-roll o maksymalnej szerokości 3,2 m rozdzielczością do 800x 1200 dpi (w trybie 8-przebiegowym) oraz w CMYK lub rozszerzonym CMYK + Lc + Gama kolorów Lm. Dodatkowe funkcje obejmują opcjonalne podwójne drukowanie dla lepszej produkcji i opcje siatki.

Jest idealna do różnorodnych zastosowań, takich jak drukowane materiały marketingowe i komunikacyjne dla sklepów detalicznych, POS / POP, banery, plakaty, flagi, a także reklama elewacyjna i zewnętrzna. Ze względu na swoją wszechstronność idealnie nadaje się również do specjalnych zastosowań w dekoracji wnętrz (okładziny ścienne, podłogi), drukach przemysłowych lub w muzeach.

Płaska drukarka LED TECKWIN SWORD-FISH TS 6090 UV LED jest wyposażona w Ricoh Gen 5i i może zapewnić wyjątkową jakość druku przy maksymalnej szerokości 900 mm x 600 mm w sześciu kolorach oraz białym lub białym i podkładzie (CMYK+W+V lub C/M/Y/K/Lc/Lm/W/V).

Jest to idealne rozwiązanie do drukowania próbek o niskiej wydajności w wysokiej rozdzielczości na płaskich powierzchniach, a także na obiektach o okrągłym kształcie (puszki, długopisy, butelki z wodą).

Charles Poot-Baudier, dyrektor generalny Magenta-Vision, komentuje: „Z przyjemnością informujemy, że nasza rodzina wysokiej jakości drukarek o dużej szybkości rozszerza się. Nasi klienci zawsze przekazywali nam doskonałe opinie na temat jakości i zwrotu z inwestycji w naszą istniejącą gamę TECKWIN, dlatego z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie tych nowych wspaniałych dodatków na rynku”.

Na podstawie informacji firmy Magenta-Vision

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności