Cygnus® Cross-Ply – Innowacyjny materiał opakowaniowy dla e-commercePoprzedni artykuł 

Nic nie jest bardziej rozczarowujące niż otrzymanie przesyłki kurierskiej w zgniecionym, odrapanym pudełku kryjącym w sobie uszkodzony produkt. Cygnus® Cross-Ply to rewolucyjny materiał z tektury falistej zaprojektowany specjalnie do opakowań e-commerce, które wymagają dodatkowej mocy! Zapewnia ulepszone możliwości układania i jest bardziej wytrzymały niż konwencjonalna tektura falista.

Płyta dwuścienna wykonana z dwóch profili żłobkowanych w przeciwnych kierunkach, posiada pionowe ryflowanie bez względu na to, po której stronie stoi skrzynka. Ponadto do utworzenia połączenia między dwoma rowkami nie jest wymagana wkładka środkowa, co pozwala na oszczędność materiału o około 20%. W testach Cygnus® Cross-Ply osiągnął o 15% do 20% lepsze BCT (test ściskania pudełkowego) w porównaniu z konwencjonalnymi gatunkami.

Innowacyjna konstrukcja materiału pomaga zmniejszyć odsetek zwrotów, jest trwała, a przy mniejszej liczbie nieodłącznych uszkodzeń estetycznie zachowuje wartość zawartości wewnątrz.

Cygnus® Cross-Ply jest dostępny wyłącznie w Swanline Paper & Board w profilach fal FF, FE i FB do maksymalnego rozmiaru arkusza 1100 x 1400 mm. Materiał może być drukowany lub laminowany w wielu rozmiarach i stylach – rzeczywiście projektanci mogą chcieć przemyśleć swoje kreatywne podejście i maksymalnie wykorzystać unikalne możliwości materiału.

Na podstawie informacji Swanline Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności