MAZAK z nową krajarką MOHR 80 ECOPoprzedni artykuł 

Grafmasz dostarczył kolejną krajarkę niemieckiego producenta Mohr na polski rynek. Tym razem nabywcą została firma MAZAK z siedzibą w Rzeszowie w woj. podkarpackim. Mazak rozpoczął działalność w 1993 roku , głównie zajmując się produkcją artykułów szkolno-biurowych takich jak papiery kolorowe, kartony kolorowe, kostki biurowe kolorowe i białe itp. Kilka lat od rozpoczęcia działalności firma FPHU Mazak stała się również dystrybutorem art. szkolnych i biurowych. W obecnej chwili jest oficjalnym partnerem firm tj. ASTRA oraz MAJEWSKI. Mazak obecnie zaopatruje jedne z największych hurtowni papierniczych na podkarpaciu.

„Chcąc utrzymać szybki czas realizacji, przy coraz większej ilości zamówień, doszliśmy do wniosku, że niezbędny jest zakup nowej krajarki, która znacznie przyspieszy pracę oraz da poczucie bezpieczeństwa przez kolejne lata – mówi właściciel drukarni Pani Magdalena Midura. Zdecydowaliśmy się na krajarkę Mohr 80 ECO z dwóch powodów: Po pierwsze znaliśmy już tą maszynę, ponieważ pracowaliśmy na takim modelu przez wiele lat i nigdy nas nie zawiodła. Po drugie jej dystrybutorem na rynek polski jest firma GRAFMASZ, która jest nam dobrze znana w segmencie krajarek i cenimy ją za profesjonalizm jakim wykazują się w swoim działaniu”.

MOHR 80 ECO – to krajarka z napędem w pełni hydraulicznym o szerokości cięcia 800 mm, wysokością ciętego stosu 100 mm oraz prędkości przesuwu belki 130 mm/s. Korpus maszyny to monolityczny odlew połączony w ścisły sposób z elementami spawanymi – całość daje bardzo dużą stabilność podczas pracy, a duże obciążenia nie stanowią żadnego problemu , przy jednoczesnej możliwości instalacji maszyny w mniejszych pomieszczeniach. Blat roboczy wykonany ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w nim standardowo nadmuch znacznie ułatwia manewrowanie stosem podczas procesu cięcia. Krajarka na wyposażeniu posiada również kurtyny bezpieczeństwa, podświetlaną laserową linię cięcia, mechaniczny pedał przymierzania belki docisku oraz specjalną wkładkę pod docisk, która sprawdzi się podczas cięcia delikatnych produktów. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji stosowana przez fabrykę w niemieckim Hofheim am Taunus sprawia że jest to produkt przeznaczony do bezawaryjnego i bezproblemowego cięcia precyzyjnych materiałów.

„Zakup krajarki okazał się trafnym wyborem, ponieważ umożliwia nam ona zdecydowanie skrócić czas realizacji zamówień. Chciałabym również powiedzieć kilka słów na temat samego przebiegu transakcji. Firma GRAFMASZ wykazała się tu dużym doświadczeniem w zakresie obsługi klienta, zaczynając od etapu rozmów handlowych, a kończąc na instalacji. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i z pewnością kolejne inwestycje również będziemy realizować za pośrednictwem GRAFMASZ”- dodaje Pani Magdalena Midura.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności