Kultura miejsca pracy Michelmana honorowana na całym świeciePoprzedni artykuł 

Kultura pracy Michelmana polegająca na dawaniu, sukcesie i ciekawości została uhonorowana na całym świecie. W obu Amerykach, gdzie Michelman szykuje się do nadchodzącej kampanii United Way of Greater Cincinnati (UWGC), współpracownicy przekroczyli wyznaczony cel kampanii na 2020 rok; i powtórzył się jako jeden z 25 największych współtwórców kampanii korporacyjnych, emerytalnych i pracowniczych.

Dodatkowo była jedną z pięciu firm w regionie wyróżnionych nagrodą Corporate Hero za zaangażowanie w woluntaryzm podczas pandemii COVID-19. „Te wyróżnienia spoczywają bezpośrednio na barkach naszych współpracowników” – powiedział Steve Shifman, prezes i dyrektor generalny Michelmana oraz obecny prezes zarządu UWGC. „Jestem wdzięczny i dumny z naszych współpracowników, którzy przekazali tysiące dolarów i bezpiecznie poświęcili tysiące godzin podczas tej długiej pandemii. Ich wysiłki naprawdę stanowią przykład podstawowej wartości naszej firmy, jaką jest dawanie”.

Firma świętuje również 10. doroczny Dzień Zobowiązania dla Społeczności 24 września 2021 r. W tym corocznym światowym dniu pracy ponad 400 pracowników jest wolontariuszami w różnych organizacjach charytatywnych i non-profit w USA, Belgii, Luksemburgu, Japonii i Singapurze i Chiny. Firma zamyka swoją działalność na cały dzień, aby wspierać społeczności, w których żyją i działają.

Ponadto Michelman EMEA z powodzeniem uzyskał certyfikat Great Place to Work® w Luksemburgu. Prawie 90% współpracowników z regionu wzięło udział w ankiecie zaangażowania, z czego 84% uważa Michelmana za świetne miejsce pracy, a 89% docenia skuteczne zarządzanie kryzysem COVID-19 przez firmę. „Metodologia Great Place to Work jest uważana za złoty standard pomiaru kultury korporacyjnej i jest wykorzystywana przez niektóre z najbardziej innowacyjnych i szanowanych organizacji na całym świecie” — wyjaśnia Petros Tottas, kierownik ds. zasobów ludzkich w regionie EMEA. „Ta diagnostyka pomogła nam uzyskać cenne informacje zwrotne od naszych współpracowników i zidentyfikować możliwości poprawy ich doświadczenia pracowników”.

SkillsFuture SG niedawno wyróżniło Michelmana Asia-Pacific (MAP) za bycie mistrzem rozwoju umiejętności pracowników i budowania kultury uczenia się przez całe życie. Ponadto Phillip Choo Peng Leong, wiceprezes i dyrektor zarządzający regionu, został uhonorowany nagrodą SkillsFuture Fellowship Award dla tych, którzy poświęcają się doskonaleniu swoich umiejętności, rozwijaniu nowych i inspirowaniu innych.

„Nagrody te potwierdzają zaangażowanie regionu w naszą podstawową wartość, jaką jest ciekawość i nieustanne dążenie do wiedzy”, wyjaśnia Kreg Keesee, dyrektor operacyjny i wiceprezes wykonawczy, Coatings. poprzez program LEAN firmy SIMTech w celu wspierania jej cyfrowych i zaawansowanych inicjatyw produkcyjnych. Opracowali plan szkoleń, aby zapewnić współpracownikom możliwości uczenia się i zanurzania się w najnowszych trendach w branży.

Oprócz dawania, sukcesu i ciekawości, sześć wartości korporacyjnych Michelmana obejmuje uczciwość, szacunek i współpracę, a te zachowania są siłą napędową sukcesu firmy. Rozszerzająca się globalna obecność firmy obejmuje obie Ameryki, Azję i Europę, a utalentowani współpracownicy znajdują się na całym świecie.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności