hubergroup: wzrost cen spowodowany wzrostem kosztów surowców i transportuPoprzedni artykuł 

Od pewnego czasu wzrost kosztów surowców i niedobór zdolności przewozowych wywierają presję na firmy na całym świecie. Poważnie ucierpiała również branża farb drukarskich, ponieważ koszty transportu i koszty pigmentów (w tym dwutlenku tytanu) oraz surowców petrochemicznych, takich jak żywice i rozpuszczalniki, stale rosły w ciągu roku. hubergroup, międzynarodowy producent farb drukarskich i specjalistycznych chemikaliów, reaguje zatem na światowe wzrosty cen.

Firma podkreśla, że ciężko pracuje, aby zminimalizować wzrost cen dla klientów, korzystając z globalnej sieci dostaw, badając inne metody pozyskiwania i stosując alternatywne surowce. Niemniej jednak wzrost cen jest nieunikniony.

Heiner Klokkers, dyrektor generalny hubergroup, wyjaśnia: „Zadowolenie naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Aby mieć pewność, że w przyszłości będziemy mogli nadal oferować im wysokiej jakości farby drukarskie i surowce, w obecnej sytuacji jest niestety niezbędne, aby odzwierciedlamy znacznie zwiększone koszty zakupu w cenach naszych produktów. Nasi pracownicy terenowi na całym świecie wkrótce poinformują klientów osobiście o konkretnych efektach i oczywiście będą w stanie odpowiedzieć na pytania w dowolnym momencie."

Na podstawie informacji firmy hubergroup

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności