Asahi Photoproducts debiutuje na targach FachpackPoprzedni artykuł 

Firma Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformowała dziś, że będzie wystawiać się na nadchodzącym wydarzeniu Fachpack. Na targach, które zaplanowano na 28-30 września w Norymberdze w Niemczech, Asahi będzie znajdować się na stoisku 7A307 i zaprezentuje europejski debiut swojej nowej płyty fleksograficznej AWP™ CleanFlat FlatTop, gotowej do wymycia wodą z pudełka, z technologii CleanPrint i wyświetlaj pełną gamę płyt CleanPrint.

Firma z niecierpliwością czeka na tę okazję, aby wyjaśnić uczestnikom, w jaki sposób te płyty nie tylko zapewniają druk fleksograficzny w harmonii ze środowiskiem, ale także zapewniają lepszą jakość i ogólną efektywność sprzętu (OEE). Płyty Asahi CleanPrint są dostępne dla szerokiej gamy zastosowań i podłoży i zostały specjalnie opracowane przez naszych inżynierów chemików, aby przenieść pozostałą farbę na zadrukowane podłoże, redukując przestoje prasy podczas czyszczenia płyty, zapewniając jednocześnie wyjątkową stałą jakość przez cały cykl.

„Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w naszym pierwszym osobistym wydarzeniu w Europie od początku pandemii i nie możemy się doczekać prezentacji naszej linii płyt CleanPrint, zwłaszcza zmywalnej wodą płyty FlatTop AWP™ CleanFlat, która zadebiutuje w Europie na targach” – powiedział Philip Mattelaer, szef sprzedaży. „Coraz częściej zakłady druku fleksograficznego poszukują bardziej zrównoważonych procesów wytwarzania płyt, ponieważ coraz większy nacisk kładzie się na zmniejszenie śladu węglowego. Linia płyt CleanPrint firmy Asahi spełnia wszystkie wymagania pod tym względem”.

Płyta Asahi AWP™ CleanFlat FlatTop z technologią CleanPrint jest używana po wyjęciu z pudełka bez specjalnego przepływu pracy lub sprzętu. Płyty CleanFlat są kompatybilne ze standardowymi przepływami pracy, w tym lampami UV, systemami naświetlania UV LED lub FULL HD, a także nowoczesnymi technologiami rastrowania mikrokomórkami, aby zapewnić najwyższy poziom jakości i spójności w całym nakładzie.

Inne płyty Asahi CleanPrint wystawione na wystawie obejmowały:* AWP™-DEW, idealny do najwyższej jakości zastosowań fleksograficznych, w tym elastycznych opakowań i etykiet. Zaprojektowany, aby odejść od obróbki płyt na bazie rozpuszczalnika do wymywania LZO, oferując czystszą alternatywę dla przemysłu fleksograficznego.

  • AFP™-BFTK, wysokiej jakości rozwiązanie FlatTop do płukania rozpuszczalnikiem o najlepszej w swojej klasie konsystencji w prasie drukarskiej. Płyty te zapewniają lepsze rozłożenie tuszu na elastycznej folii opakowaniowej z szeroką wstęgą, papierze i podłożach etykiet w połączeniu z jednolitymi wzorami rastrowania i zapewniają doskonałą jakość podświetlonych punktów.
  • AFP™-Leggero, supermiękkie płyty specjalnie zaprojektowane do drukowania z minimalnym naciskiem dotyku na pudłach transportowych z tektury falistej, zapewniające minimalne zmywanie i dobre pokrycie farbą dla najwyższej jakości, jednocześnie eliminując zgniecenie tektury, aby lepiej chronić pakowane towary.
  • AFP™-TOP, wysokiej jakości twarda cyfrowa płyta fleksograficzna, która zapewnia szeroką gamę kolorów i miękkie odcienie zanikające do zera. Nacisk Kiss-touch zapewnia powtarzalną jakość druku i mniej przerw w czyszczeniu prasy. Kompatybilny z technologiami przesiewania w wysokiej rozdzielczości i mikrokomórek.
  • AFP™-TSP, idealna płyta do lepkich atramentów i produktów takich jak opakowania na karmę dla zwierząt. Jest to idealne rozwiązanie do płyt dla większości lepkich spoiw atramentowych, co pozwala na rzadsze przestoje na czyszczenie prasy i stałą jakość druku.
  • AFP™-APC/TPC to cyfrowe i analogowe płyty opracowane z myślą o rynku wysokiej jakości wyświetlaczy i oznakowań z tektury falistej, gdzie jakość obrazu ma znaczenie. Na tekturze powlekanej z podwójną falą, płyta zapewnia dzięki technologii CleanPrint wyjątkową wydajność drukowania obrazu z minimalnym przyrostem punktów znakowania fali.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności