Burger Druck zwiększa atrakcyjność opakowań dzięki drukarce cyfrowej Scodix Ultra 5000Poprzedni artykuł 

Od lewej: Dirk Burger, właściciel Burger Druck i Franz Repp, dyrektor sprzedaży Scodix w rejonie DACH
Od lewej: Dirk Burger, właściciel Burger Druck i Franz Repp, dyrektor sprzedaży Scodix w rejonie DACH

Scodix, wiodący na świecie dostawca cyfrowych rozwiązań ulepszających dla przemysłu graficznego, ogłasza pierwszą instalację Scodix Ultra 5000 Digital Enhancement B2 Press w Burger Druck w Niemczech.

Dirk Burger, właściciel Burger Druck, wyjaśnia: „Zdecydowaliśmy się na zakup Scodix Ultra 5000, ponieważ rośnie popularność druku cyfrowego, a dzięki tej maszynie nadal wyprzedzamy konkurencję w sektorze komercyjnym i opakowaniowym. Inwestycja będzie szczególnie pomocna na krótkookresowej arenie wysokiej jakości opakowań, gdzie biznes Burger Druck rozwija się w bardzo zdrowym tempie”.

Burger Druck od 30 lat przoduje w dostarczaniu druków komercyjnych swoim klientom. Szybko dostrzegając możliwości druku cyfrowego, firma połączyła zalety druku cyfrowego i offsetowego w swoim zakładzie w południowo-zachodnich Niemczech, drukując katalogi, broszury, przesyłki reklamowe i wiele innych. Firma dokonała również udanego przejścia na opakowania i nadal rozwija swoją gamę produktów, umożliwiając klientom korzystanie z punktu kompleksowej obsługi w zakresie drukowania.

Burger dodaje: „Widzimy, że maszyna Scodix Ultra 5000 jest bezproblemową ozdobą pasującą do maszyn HP Indigo 12000 i Heidelberg CX 102 LE-UV, gwarantując najwyższej jakości ulepszoną produkcję produktów drukarskich. Praca z podłożami powlekanymi i niepowlekanymi oraz najszerszy zakres opcji ulepszeń, które możemy zaoferować naszym klientom tak dużą elastyczność, a także luksusową jakość w przystępnej cenie!”

Franz Repp, dyrektor sprzedaży Scodix w regionie DACH, dalej stwierdza: „Burger Druck jest wspaniałym dodatkiem do rodziny Scodix i zasłużonym kandydatem do otrzymania pierwszego Scodix Ultra 5000 Press. Zakres zadań firmy, średnie nakłady i warianty podłoża sprawiają, że ta maszyna jest idealną platformą do ulepszania nie tylko produktów drukarskich, ale także bieżącej i przyszłej działalności. Wartość, jaką będą w stanie wytworzyć, jest bezcenna dla ich biznesu”.

Według Reppa, seria drukarek Scodix Ultra jest preferowanym wyborem dla drukarzy, aby móc oferować krótsze nakłady, wchodzić na nowe rynki i zdobywać przewagę konkurencyjną w branży, w której usługi o wartości dodanej wzmacniają marki. Scodix Ultra 5000 jest wyposażony w dedykowane funkcje zaprojektowane dla szerokiej gamy materiałów. Możliwość drukowania na grubym papierze oraz praca z podajnikiem palet i układarką wspierają krytyczne potrzeby drukarni produkcyjnej.

Burger podsumowuje: „To ekscytujący czas w pakowaniu. E-commerce kwitnie, a opakowanie produktów jest istotną częścią doświadczenia konsumenta. Cyfrowe ulepszenia Scodix zapewniają natychmiastowy efekt wizualny i dotykowy, na którym marki mogą naprawdę skorzystać. Cieszymy się, że możemy to zapewnić naszym klientom”.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności