Web design to nowe możliwości dla grafików DTPPoprzedni artykuł 

Obecnie strona internetowa to element walki konkurencyjnej między firmami. Nie wystarczy, aby w ogóle istniała. Musi być atrakcyjna, aktualna, responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych).

Podstawowa zasada marketingu mówi o tym, że klientowi powinno być wygodnie. Zamawiając projekt graficzny reklamy, katalogu itp. życzy sobie kompleksowości usługi. Chce powierzyć grafikowi DTP także wykonanie lub aktualizowanie strony www. Czy odeślesz go do konkurencji? – Nie warto. Lepiej poszerzyć wachlarz swoich propozycji i wykonać mu stronę.

Dlatego w PS na rocznym kursie Web design uczymy WordPressa, HTML, CSS z elementami JavaScript oraz Bootstrap, Figma, UX. Doświadczenia naszych absolwentów wskazują, że ten kierunek rozwoju jest właściwy. Okazuje się, że web design stał się uzupełnieniem zawodu grafika DTP. Kształcimy tylko praktycznie, w systemie life long learning, gdzie nie ma znaczenia wiek uczestników.

Uczymy zawodów graficznych, które umożliwiają utrzymanie się na rynku pracy. Szczegóły na stronie https://publishingschool.pl/web-design/

Niektórzy graficy DTP idą w sąsiednie obszary projekotwania i łączą swoje kompetencje z kierunkami grafika 3D czy kampanie reklamowe. Tego też uczymy. Sprawdź czy ta propozycja nie jest dla Ciebie.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności