V-Shapes zaprezentuje swoją innowacyjną maszynę na targach FachpackPoprzedni artykuł 

V-Shapes, innowacyjny dostawca pionowo zintegrowanych produktów i usług w zakresie wygodnych, higienicznych i zrównoważonych opakowań jednodawkowych, poinformował dziś, że zaprezentuje się na targach Fachpack, które zaplanowano na 28-30 września w Norymberdze w Niemczech. Firma zaprezentuje V-Shapes PRIME, swoją podstawową maszynę do przetwarzania druku/napełniania i uszczelniania, w hali 6, stoisko 6-143, we współpracy z TrojanLabel® firmy AstroNova i Steuckart Verpackungstechnik.

Podczas pokazu V-Shapes będzie drukować i konwertować jednodawkowe saszetki wypełnione generycznym środkiem do dezynfekcji rąk, a także prezentować różne marki i dzieła sztuki. Pozwoli to uczestnikom doświadczyć, jak łatwa i wydajna jest obsługa tej pionowo zintegrowanej maszyny przez jednego operatora, a także będą mieli możliwość stworzenia dokładnego wizerunku marki na saszetkach. Prezentowana wersja będzie wyposażona w wysokonakładową, pełnokolorową cyfrową drukarkę etykiet TrojanLabel T2-C do drukowania w linii na wierzchu saszetek. Saszetki można drukować na podłożach SIHL ARTYSIO, które są certyfikowane do recyklingu, aby uzyskać produkt bardziej przyjazny dla środowiska. Oprócz doskonałej drukowalności w wodnym druku atramentowym, mają również doskonałe właściwości uszczelniające, aby zapewnić najlepszą ochronę dzięki właściwościom barierowym dostosowanym do napełnionego produktu.

„Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się naszą ekscytacją z nowych innowacyjnych jednodawkowych saszetek z gośćmi Fachpack na naszym stoisku, gdzie będą mogli zobaczyć V-Shapes PRIME w akcji”, mówi Klaus Steuckart, dyrektor generalny ds. Niemiecki partner Steuckart Verpackungstechnik w Viersen.

Personel V-Shapes będzie również wyjaśniał uczestnikom swoją unikalną maszynę do przetwarzania i pakowania AlphaFlex. Ten kompaktowy, profesjonalny system oferuje wysokiej jakości zsynchronizowane drukowanie po obu stronach saszetek, wykorzystując technologię Memjet DuraFlex® i serwer ColorGATE Packaging Productionserver. Ta wyjątkowa maszyna zapewnia pionową integrację wielkoseryjnej produkcji opatentowanych jednodawkowych saszetek na miejscu, przyspieszając czas wprowadzenia na rynek i eliminując potrzebę zlecania drukowania lub wykonywania go jako oddzielnego etapu offline.

Vilius Kryznauskas, dyrektor ds. sprzedaży V-Shapes w UE, stwierdza: „Ta rewolucyjna maszyna do napełniania/konwertowania była możliwa dzięki wielu ważnym partnerstwom, w tym Memjet, Siemens i SIHL, a także utalentowanemu zespołowi inżynierów V-Shapes. Opracowanie zsynchronizowanych systemów podawania i drukowania dla górnej i dolnej warstwy naszych opatentowanych jednodawkowych saszetek było niemałym wyzwaniem. Uważamy, że odwiedzający FachPack będą zdumieni, gdy dowiedzą się, co osiągnęliśmy my i nasi partnerzy!”

Aby dowiedzieć się więcej o kompleksowych rozwiązaniach Integrated-Shapes do produkcji i napełniania jednodawkowych saszetek oraz innych produktach i usługach V-Shapes, odwiedź stronę www.V-Shapes.com.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności