Scodix dostarcza nagradzane rozwiązania dla inteligentnych opakowań firmy Shenzhen WancaiPoprzedni artykuł 

Shenzhen Wancai Smart Packaging, jedna z pierwszych firm, które zainwestowały w Scodix Ultra 1000 Digital Enhancement Press w Chinach, odnotowuje ogromny wzrost i uznanie dla swoich innowacyjnych opakowań.

W tym roku Tang Dynasty MIZAO Golden Top otrzymał nagrodę Muse Design Award w uznaniu butelki wina i opakowania wyprodukowanego przez Shenzhen Wancai Smart Packaging, wzbogaconego o Scodix i zaprojektowanego przez Chengdu Fenggu Muchuang Packaging Co., Ltd.

W styczniu 2021 r. Shenzhen Wancai Linglong Packaging założył Wancai Smart Packaging, który obejmuje prace nad udoskonalaniem rynku luksusowych opakowań. Od czasu zainstalowania drukarki Scodix Ultra 1000 w kwietniu 2021 r. firma pozyskała roczne kontrakty o wartości sprzedaży przekraczającej 10 mln USD. Firma skupia się obecnie na przemyśle winiarskim, ale planuje ekspansję w branży kosmetycznej.

Pan Yao, właściciel Shenzhen Wancai Smart Packaging, stwierdza: „Po instalacji Scodix Ultra 1000 oraz w połączeniu z naszą istniejącą drukarką Scodix Ultra marki coraz częściej produkują opakowania z wykorzystaniem technologii Scodix Digital Enhancements. Ponadto te same marki zintensyfikowały swoją grę projektową, aby ich opakowania były wyjątkowo wyjątkowe i piękne. Widzimy nawet, jak te pakiety zdobywają nagrody i stają się przedmiotami kolekcjonerskimi! To proste, im bardziej unikatowe opakowanie, tym większą wartość niesie dla wszystkich.”

Pani Angela Zhang, Scodix China Sales Manager, dodaje: „Shenzhen Wancai Smart Packaging, właściciel dwóch drukarek Scodix Ultra, planuje teraz zainstalować drukarkę Scodix Ultra 6000 B1, aby sprostać zapotrzebowaniu na ulepszenia. Dzięki dodatkowej wydajności drukarka Scodix Ultra 6000 B1 zapewni dalsze oszczędności kosztów Shenzhen Wancai Smart Packaging, jej markom i klientom marki.

Pani Zheng kontynuuje: „Zapotrzebowanie na drukarki z serii Scodix Ultra stale rośnie w Chinach, a teraz w regionie pojawia się drukarka Scodix Ultra 6000 B1. Wspaniale jest być częścią rewolucji opakowaniowej, pokonując konkurencję, dostarczając unikalne produkty i zwiększając wartość druku, nawet jeśli drukarze czerpią oszczędności”.

Tang Dynasty MIZAO Golden Top, zdobywca złotej nagrody Muse Design Award, to wysokiej klasy trunek inspirowany dziedzictwem kultury dynastii Tang. „Golden Top” wskazuje na to, co najlepsze i odzwierciedla duchowe potrzeby konsumentów alkoholi z wyższej półki oraz odzwierciedla dążenie marki do przewodzenia branży. Zgodnie z nazwą, zakrętka jest złota, a jej konstrukcja oparta jest na szczycie pagody, falistym kształcie, symbolizującym jej utrzymujący się aromat.

Tymczasem opakowanie zewnętrzne wykorzystuje ulepszenie Scodix, aby upiększyć kaligrafię z dynastii Tang i obraz Zen przedstawiający żurawie w lotosie, metaforę pomyślności i cnoty. Złote elementy ochronne w czterech rogach zapewniają równowagę w ogólnym układzie kolorów.

Na podstawie informacji firmy Scodix Ltd.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności