V-Shapes ogłasza udział w Gulfood Manufacturing w Dubaju i Andina Pack w BogociePoprzedni artykuł 

V-Shapes, innowacyjny dostawca pionowo zintegrowanych produktów i usług w zakresie wygodnych, higienicznych i zrównoważonych opakowań jednodawkowych, poinformował, że wprowadzi swoje opatentowane rozwiązanie do produkcji jednodawkowych saszetek na dwa kluczowe rynki: Bliski Wschód i Ameryki Łacińskiej.

V-Shapes weźmie udział w Gulfood Manufacturing w Dubaju, zaplanowanym na 7-9 listopada w Dubai World Trade Centre. Ponadto V-Shapes LatAm S.A. zaprezentuje swoje rozwiązania społeczności latynoamerykańskiej podczas Andina Pack, zaplanowanego na 9-12 listopada w Międzynarodowym Centrum Wystawowym Corferias w Bogocie w Kolumbii. Te dwie imprezy targowe są ważnym miejscem edukacji globalnej społeczności na temat korzyści biznesowych i zrównoważonego rozwoju wynikających z wyjątkowego higienicznego i zrównoważonego podejścia V-Shapes do opakowań jednodawkowych.

Maszyny produkcyjne V-Shapes to kompaktowe, profesjonalne systemy, które są dostępne w różnych konfiguracjach, aby zaspokoić potrzeby szerokiej gamy przetwórców opakowań i co-packerów. Systemy obejmują PRIME, ALPHA i AlphaFlex, a także rozwiązanie do druku cyfrowego VS dflex nearline. W przypadku drukowania w trybie inline lub prawie drukowania, te wyjątkowe maszyny zapewniają pionową integrację wielkoseryjnej produkcji opatentowanych jednodawkowych saszetek na miejscu, przyspieszając czas wprowadzenia na rynek i eliminując potrzebę zlecania drukowania na zewnątrz.

Gulfood Manufacturing: Szczegóły

„Dubaj jest kluczowym centrum biznesowym na Bliskim Wschodzie z młodą i szybko rosnącą populacją, która jest otwarta na przyjmowanie nowych technologii i procesów” – powiedział Christian Burattini, dyrektor generalny V-Shapes. „Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy zaoferować to nowe podejście do opakowań jednodawkowych tej żywej publiczności”.

V-Shapes będzie znajdować się na stoisku 128, w hali 1, na wystawie, a eksperci będą pod ręką, aby wyjaśnić, w jaki sposób saszetki V-Shapes są produkowane, co czyni je wyjątkowymi i w jaki sposób te jednodawkowe saszetki nadające się do recyklingu przyczyniają się do bardziej zrównoważonego planety, jednocześnie zapewniając konsumentom bezpieczny i łatwy sposób dozowania szerokiej gamy produktów płynnych i półstałych. Markowe saszetki zawierające szeroką gamę produktów spożywczych będą dostępne dla odwiedzających stoisko V-Shapes, a na stoisku pojawi się kod QR, który umożliwi odwiedzającym szybkie i łatwe pobranie aplikacji konfiguratora V-Shapes 3D, za pomocą której można zobaczyć jak ich marka będzie wyglądać na saszetkach w kształcie litery V. Przedstawiciele NR Instant, globalnego producenta produktów spożywczych i klienta V-Shapes, będą również pod ręką na stoisku V-Shapes, aby podzielić się doświadczeniem firmy z wieloma maszynami produkcyjnymi w kształcie litery V.

„Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy w trakcie instalowania pierwszych maszyn produkcyjnych w kształcie litery V w Dubaju, które zostały dodane do sprzętu, który już zainstalowaliśmy w Tajlandii i Kanadzie”, powiedział Lorenzo Conforto, dyrektor generalny NR Instant. „To zwiększa naszą łączną bazę zainstalowaną do czterech jednostek na całym świecie, a liczba ta prawdopodobnie będzie nadal rosła, gdy wejdziemy w bardziej zrównoważoną przyszłość”.

Aby zarezerwować osobistą demonstrację w Gulfood Manufacturing, odwiedź https://www.v-shapes.com/news/meet-v-shapes-at-gulfood-in-dubai/.

Pakiet Andina: Szczegóły

Ameryka Łacińska jest również ważnym rynkiem dla innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych. Po udanej wystawie w 2019 r. V-Shapes cieszy się z powrotu do regionu. „Właśnie zakończyliśmy również udany udział w ostatnich targach PackExpo w Las Vegas, gdzie otrzymaliśmy wiele zapytań od uczestników z Ameryki Łacińskiej, wykazujących duże zainteresowanie naszym innowacyjnym opakowaniem jednodawkowym” Gerardo Jaspers, dyrektor generalny V-Shapes LatAm dodany. „Przenosząc naszą historię do Andina Pack, nie możemy się doczekać nawiązania kontaktu z jeszcze większą liczbą marek, przetwórców i firm pakujących w regionie”.

Eksperci V-Shapes będą znajdować się na wystawie w hali 17, poziom 01, stoisko 1609A. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się szczegółowo o V-Shapes AlphaFlex i V-Shapes PRIME oraz o tym, jak mogą one pomóc w prowadzeniu nowego biznesu zarówno dla marek, konwerterów, jak i firm pakujących. Już jeden model V-Shapes PRIME jest w trakcie instalowania w Ameryce Łacińskiej, a dodatkowe firmy mogą nabyć te innowacyjne rozwiązania produkcyjne, aby wyróżnić się na rosnącym rynku.

Aby poprosić o osobistą konsultację podczas pokazu, odwiedź https://www.v-shapes.com/news/v-shapes-latam-brings-packaging-revolution-to-andina-pack.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności