Drukarnia Rotgryf z ploterem SINAJETPoprzedni artykuł 

Drukarnia Rotgryf to firma z wieloletnim doświadczeniem, która mieści się w Świdnicy w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w druku offsetowym, jak również cyfrowym – zarówno na papierze jak i na folii; firma posiada również dział druku wielkoformatowego produkujący banery, tablice, szyldy. Drukarnia wykonuje również u siebie usługi introligatorskie na własnym parku maszynowym, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych – oprawa twarda, miękka, bindowanie.

„Po ukazaniu się jednego z artykułów w branżowych mediach odnośnie instalacji plotera SINAJET u jednego z klientów firmy Grafmasz, pomyślałam że taki ploter może być również dobrym pomysłem w naszej drukarni. Po prezentacji urządzenia i dokładnym przetestowaniu u polskiego dystrybutora Grafmasz podjęliśmy decyzję o zakupie plotera w rozmiarze roboczym 600 x 400 mm- DF0604MT„– powiedziała Pani Agnieszka Cichowicz- właścicielka drukarni.

„Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych prac dla naszych klientów, którzy z roku na rok wymagają coraz więcej od naszych produktów. Ploter SINAJET to rozwiązanie dające nam wiele możliwości, przy czym jest w stanie zastąpić kilka urządzeń i powoduje spore oszczędności czasu pracy”

Ploter 0604 MT to zautomatyzowany ploter wyposażony w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie przy nacinaniu papieru/folii samoprzylepnej oraz cięciu materiału do grubości 2 mm jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm jak również nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek. Możliwe jest również zastosowanie noża rotacyjnego do cięcia tekstyliów. W wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1000 mm/s i dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera Sinajet nie ustępuje ploterom renomowanych światowych firm. Materiał w arkuszach podawany jest za pomocą ssawek, a sam stół roboczy również wyposażony jest w podsys materiału.

„Z racji szerokiego zakresu usług jaki oferujemy Naszym klientom ploter sprawdza się bardzo dobrze. Daje nam wiele możliwości oraz otwiera nowe kierunki, które w przyszłości postaramy się wykorzystać” – mówi Pani Agnieszka. „Współpraca z firmą Grafmasz to sama przyjemność - od momentu pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy po końcowy proces instalacji plotera w siedzibie drukarni. Ploter został dostarczony w umówionym terminie, technik który instalował ploter zakończył instalację szkoleniem, po czym natychmiast zabraliśmy się do pracy”.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności