Steve Schulte - wiceprezes firmy Mark Andy z nagrodą "Supplier of the Year"Poprzedni artykuł 

Fot.: Mark Andy
Fot.: Mark Andy

Steve Schulte, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Mark Andy, otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Supplier of the Year” („Dostawca Roku”) podczas dorocznego spotkania TLMI (Tag and Labels Manufacturers Institute), jakie odbyło się w ubiegłym miesiącu w Naples na Florydzie. Nagroda jest wyrazem uznania dla Steve’a Schulte za wieloletnią działalność na rynku etykiet i zawieszek (tagów) oraz za jego zaangażowanie w sprawy organizacji.

Mark Andy należy do TLMI od 1965 roku i jest jednym z producentów o najdłuższym stażu w tej organizacji. Firma podkreśla przy tym udział TLMI w sukcesach odnoszonych przez użytkowników jej maszyn, jak też zaangażowanie w promowanie zasad współpracy i innowacyjność w kontekście całej branży etykiet i zawieszek. Steve Schulte to druga osoba z ramienia Mark Andy, uhonorowania wyróżnieniem „Supplier of the Year”. Pierwszą był Mark Andrews – założyciel firmy.

Jak przyznaje Steve Schulte, dołączenie do Rady Dyrektorów TLMI było jednym z wydarzeń, które zdefiniowały jego karierę zawodową: „Dzięki zaangażowaniu w kierowanie różnymi organizacjami, miałem przyjemność aktywnie uczestniczyć we wdrażaniu innowacji w skali całej branży. Jestem za to ogromnie wdzięczny zarówno firmie Mark Andy, jak i organizacji TLMI”.

Wieloletnie zaangażowanie w pracę dla Mark Andy skomentował jej obecny CEO – PJ Desai: „Steve od wielu lat jest współtwórcą sukcesów Mark Andy. Jego zaangażowanie w sprawy naszych klientów i bliskie relacje, jakie go z nimi łączą są tego najlepszym przykładem. Podobnie zresztą funkcjonuje cały jego zespół. Mamy szczęście, że możemy mieć go w swoim zespole. Jestem przekonany, że zasłużył on w pełni na nagrodę „Supplier of the Year”.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności