Avery Dennison wchodzi w strategiczne partnerstwo z Organoid Technologies GmbHPoprzedni artykuł 

Avery Dennison Graphics Solutions EMENA nawiązała strategiczne partnerstwo z Organoid Technologies GmbH i zostanie wyłącznym dystrybutorem samoprzylepnych naturalnych powierzchni Organoid dla przemysłu graficznego w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (EMENA). Oznacza to, że w 100% naturalne materiały wierzchnie będą dostępne w sieci dystrybucyjnej Avery Dennison od listopada 2021 roku.

Oferując autentyczne, ręcznie robione materiały z samoprzylepnym podkładem, naturalne powierzchnie Organoid Avery Dennison® zapewniają nieograniczone, niepowtarzalne i inspirowane naturą możliwości projektowania wnętrz. Wszystko z bezpośrednim klejeniem do powierzchni, od gładkich, otynkowanych i malowanych ścian po teksturowane powierzchnie betonowe i okna.

Peter Viegener, kierownik linii produktów Signage Avery Dennison Graphics Solutions w regionie EMENA, powiedział, że nowe partnerstwo z Organoid Technologies GmbH otwiera nowe możliwości i pozwala projektantom i instalatorom wprowadzać z zewnątrz do środka, czyniąc każdą przestrzeń naprawdę wyjątkowym przeżyciem:

„Nasze partnerstwo z Organoid Technologies GmbH to kolejny ważny krok w realizacji naszych ambitnych celów, aby pomóc branży architektonicznej rozwijać się dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i autentycznym produktom. Projektanci wnętrz, dekoratorzy i architekci mają teraz – po raz pierwszy – naprawdę wyjątkowe, naturalne i autentyczne, ręcznie robione rozwiązanie do dekoracji ścian wewnętrznych lub okien”.

Wyjątkowa naturalność i autentyczność pokryć dekoracyjnych Avery Dennison® Organoid Natural Surfaces oznacza, że użytkownicy budynków i goście mogą doświadczać naturalnych surowców większością zmysłów. Powierzchnia nie jest impregnowana, zachowując naturalne zapachy. Hotele, biura i domy mogą stworzyć motyw inspirowany naturą, wybierając spośród siedmiu różnych naturalnych powierzchni (liście szkieletu, płatki róż, płatki słonecznika, jasnozielony mech, ciemnozielony mech, siano górskie + marguerites, oryginalne siano alpejskie). Wszystkie materiały są produkowane w miarę możliwości z surowców organicznych i regionalnych, aby uniknąć dalszego przetwarzania w ramach konwencjonalnej produkcji i polegać na regionalnych partnerach i krótkich trasach transportowych.

Florian Föger, dyrektor generalny Organoid Technologies GmbH: „Nasza współpraca z renomowanym przedsiębiorstwem, takim jak Avery Dennison®, otworzy nowe i ekscytujące możliwości oraz zwiększy świadomość marki Organoid® w branży graficznej i poza nią. Wraz z firmą Avery Dennison® i ich istniejącą siecią sprzedaży będziemy w stanie zwiększyć ilość naturalnych powierzchni wykorzystywanych w architekturze wnętrz i projektowaniu biofilnym”.

Więcej informacji na temat dodawania portfolio Organoid do projektów wnętrzarskich lub innych produktów marki Avery Dennison można znaleźć na stronie: www.graphics.averydennison.eu/organoid.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności