Save Our Souls Clothing rozwija się z Kornit DigitalPoprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT), światowy lider w dziedzinie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji tekstyliów na żądanie, ogłosił, że brytyjska firma Save Our Souls Clothing wdrożyła Kornit System Storm HD6 Lite do produkcji na czas „alternatywnej” niestandardowej odzieży. System Kornit, zastępując flotę mniejszych, niskowydajnych cyfrowych maszyn do bezpośredniego nakładania odzieży (DTG), umożliwił firmie zwiększenie skali działalności przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

Save Our Souls oferuje usługi drukowania dla społeczności artystów „kierowanych miłością do tatuaży, muzyki, sztuki i życia” z rosnącym katalogiem wzorów stosowanych do różnych ubrań w momencie ich zamawiania, zapewniając minimalne straty zapasów i ślad węglowy. Sukces wdrożenia Kornit, który umożliwił marce produkowanie większych ilości przez jednego operatora, jednocześnie eliminując z rutyny obróbkę wstępną i prasowanie na gorąco, umożliwił im uruchomienie platformy „Kup ten towar” dla artystów, nadawców i muzyków do produkcji i sprzedawać własne towary bezpośrednio, bez opłat związanych z istniejącymi platformami internetowymi.

„Dzięki Kornitowi możesz drukować prawie wszystko, więc kiedy współpracujemy z artystami, mogą oni robić to, co kochają, a my możemy to wydrukować” — powiedział Marc Carter, dyrektor finansowy w Save Our Souls. „To zmieniło wszystko. Mogliśmy wprowadzać na rynek więcej, rozwijać biznes, a nie potrzebowaliśmy tylu pracowników, ile wcześniej potrzebowaliśmy, więc jest to w rzeczywistości bardziej opłacalne. Nasze miesięczne koszty faktycznie spadły, a konserwacja prawie nic nie kosztuje”.

Dodanie Kornit Storm HD6 Lite zapewniło Save Our Souls spójność, jakość i niezawodność w drukowaniu, pakowaniu i wysyłaniu większości zamówień w ciągu jednego dnia, oferując klientom wyjątkowe wrażenia, które sprawią, że będą do nas wracać.

„Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak bardzo Kornit odegrał kluczową rolę w naszym rozwoju jako firmie” – powiedziała Stacey Donaghue Owner z Save Our Souls. „Dla każdego, kto rozważa przejście na maszynę Kornit, jest to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podejmiesz. Kosztuje to sporo pieniędzy, ale szybko się to zwróci dzięki ilości biznesu, który możesz podjąć, i szybkości, z jaką możesz faktycznie realizować zamówienia, co pozwala ci robić inne rzeczy i skoncentrować się na rozwijać swój biznes.”

„Dostawcy usług drukowania na żądanie, tacy jak Save Our Souls, są doskonałym przykładem tego, jak cyfrowa, ekologiczna produkcja wyzwala kreatywność wszędzie tam, gdzie można ją znaleźć” — powiedział Chris Govier, prezes Kornit Digital Europe, Middle East and Africa. „Oni rozumieją swój rynek, chcą szybko i konsekwentnie dostarczać wysokiej jakości odzież i inwestują w możliwości, które wzbudzą lojalność ich nabywców i długoterminowe możliwości rozwoju. Na tym polega siła cyfrowej realizacji i strategia produkcyjna, która zamienia marnotrawstwo zapasów na rentowność”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności