Graphic Packaging International powołuje nowych dyrektorów w obu Amerykach i międzynarodowych jednostkach biznesowychPoprzedni artykuł 

Maggie Bidlingmaier
Maggie Bidlingmaier

Graphic Packaging Holding Company ogłosiła dzisiaj, że Maggie Bidlingmaier dołączy do Graphic Packaging jako wiceprezes i prezes jednostki biznesowej obu Ameryk. Pani Bidlingmaier była ostatnio prezesem Performance Solutions w Invista, spółce zależnej Koch Industries, gdzie kierowała wieloma wielomilionowymi globalnymi firmami w segmentach podłóg, odzieży i włókien poduszek powietrznych. Wcześniej była wiceprezesem ds. powierzchni w Invista, po udanej karierze w firmie Avery Dennison na stanowiskach związanych z globalną sprzedażą i marketingiem o rosnącej odpowiedzialności.

Prezes i dyrektor generalny Graphic Packaging, Michael Doss, skomentował: „Doświadczenie Maggie w kierowaniu kompleksowymi zmianami wizji w celu przyspieszenia wzrostu i ekspansji uzupełnia naszą wizję rozwoju z najlepszymi klientami na najlepszych rynkach i generowania doskonałych zwrotów dla naszych interesariuszy. Wiodąca pozycja Maggie w rozwijaniu dynamiki zespołu, która przeniesie naszą kulturę wysokiej wydajności na wyższy poziom”.

Joe Yost, wcześniej wiceprezes i prezes obu Ameryk, został mianowany wiceprezesem i prezesem międzynarodowej jednostki biznesowej z siedzibą w Brukseli. Na tym stanowisku pan Yost będzie odpowiedzialny za przekształcanie działalności poza Ameryką, w tym działalności Spółki w regionie EMEA, Australii i Nowej Zelandii. Michael Doss kontynuował: „Joe odegrał kluczową rolę w pozycjonowaniu naszej firmy w Ameryce jako lidera w segmencie opakowań na bazie włókien, a jego wcześniejsze doświadczenie w kierowaniu naszą europejską działalnością okaże się cenne, gdy włączymy przejęcie AR Packaging do naszego globalnego portfolio. Jestem podekscytowany faktem, że ktoś z osiągnięciami Joe'go przechodzi na to krytyczne stanowisko kierownicze”.

Na podstawie informacji firmy Graphic Packaging International.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności