Kornit Digital przedstawia najnowocześniejszy zakład produkcyjny atramentówPoprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT), światowy lider rynku zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji mody na żądanie i tekstyliów, ogłosił 26 stycznia oficjalne otwarcie swojego nowego skalowalnego, nowoczesnego -nowoczesny zakład produkcji atramentów w Kiryat Gat w Izraelu.

Nowoczesny zakład o powierzchni 11 000 metrów kwadratowych obejmuje zaawansowaną automatyzację, wyrafinowane przepływy pracy i innowacyjne technologie optymalizacji produkcji. Oczekuje się, że nowy zakład produkcyjny na dużą skalę zaspokoi światowe zapotrzebowanie na materiały eksploatacyjne Kornit przez następną dekadę.

Niedawno ukończony, za szacowaną inwestycję 25 mln USD, obiekt został zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, bezpieczeństwa i ochrony, odzwierciedlając zaangażowanie Spółki w cele środowiskowe, społeczne i dotyczące zarządzania (ESG) zawarte w raporcie Kornit Digital 2020 Impact Report .

„To kluczowy kamień milowy na naszej drodze, aby do 2026 roku stać się firmą o wartości 1 miliarda dolarów i zapewnimy, że będziemy mogli wspierać ogromny wzrost, którego doświadczają nasi klienci, przez wiele nadchodzących lat” – powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Jesteśmy dumni, że możemy przewodzić czystszemu i bardziej elastycznemu przemysłowi tekstylnemu, ponieważ nadal piszemy system operacyjny dla zrównoważonej mody i tekstyliów na żądanie”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności