Poszukujesz doskonałości w opakowaniach i wykończeniu etykiet? Zatrzymaj się przy stoisku BGM na Labelexpo 2022Poprzedni artykuł 

Firma Bar Graphic Machinery („BGM”) potwierdziła, że na targach Labelexpo 2022 zaprezentuje swoją najnowszą gamę technologii wykończeniowych. Lider rynku w projektowaniu i produkcji systemów wykańczania etykiet, sztancujących nawijaków i cyfrowych systemów wykańczania etykiet dla światowego przemysłu etykiet, BGM będzie znajdować się w hali 9 na stoisku 9A17 na targach Brussels Expo w Belgii w dniach 26-29 kwietnia 2022.

Bar Graphic x LabelExpo 2022 LogoAnnemarie Rhodes, dyrektor zarządzająca w Bar Graphic, powiedziała: „Pomimo wyzwań obecnej pandemii, chętnie wychodzimy i spotykamy naszych starych i nowych klientów i partnerów z całego świata. Labelexpo to zawsze świetna okazja, aby zrozumieć, co dzieje się na rynku, zidentyfikować kluczowe trendy i wyzwania stojące przed branżą etykietową i oczywiście nawiązać kontakty z branżą.

„W tym roku zaprezentujemy naszą najnowszą gamę maszyn BGM Elite, w tym naszą krajarkę do inspekcji etykiet BGM Elite iSR; prawdopodobnie najbardziej opłacalna, kompaktowa, wytrzymała i wolnostojąca krajarka do kontroli etykiet dostępna obecnie na rynku.

„Będziemy zademonstrować jego imponującą prędkość, do 300 m/min, a nasi klienci skupiają się dziś na zrównoważonym rozwoju, odwiedzający mogą obserwować, jak wydajność energetyczna jest zasilana tylko z prostej wtyczki 13 A 230 V”.

Na wystawie pojawi się również BGM Elite eDSR Easy Load Die Cut Slitter Rewinder. Jest to najszybsze, najbardziej ekonomiczne, kompaktowe, solidne i wolnostojące rozwiązanie do wycinania etykiet. Oferuje zdolność wykrawania rotacyjnego z prędkością do 250 m/min i może być również używana jako konwencjonalna krajarka, zapewniająca pełną elastyczność operacyjną.

Wreszcie, dostępny będzie kompaktowy cyfrowy system wykańczania BGM Elite Comflex; pełne rozwiązanie do cyfrowej konwersji offline na poziomie podstawowym, które pomimo ukierunkowania na nowe podmioty, zostało zaprojektowane i zbudowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, których klienci oczekują od BGM. Ta kompaktowa i solidna maszyna umożliwia wykrawanie półobrotowe z prędkością do 90 m/min, prawie 40% szybciej niż porównywalne maszyny dostępne na rynku.

„Labelexpo to ekscytujący moment w kalendarzu branży etykietowej, a dla BGM ważne wydarzenie, ponieważ wciąż rozwijamy się na całym świecie i poszukujemy nowych agentów, którzy uzupełnią naszą obecną sieć partnerów. Z radością przyjęlibyśmy wizyty agentów maszyn, aby porozmawiać o potencjale współpracy z zespołem BGM” – podsumowała Annemarie.

Aby dowiedzieć się więcej o BGM i jego gamie rozwiązań wykończeniowych, odwiedź www.bargraphic.com

Na podstawie informacji firmy BGM

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności