Avery Dennison i Mactac rozszerzają swoje portfolio produktów dla FESPA 2022Poprzedni artykuł 

FESPA 2022 będzie świadkiem najnowszych innowacji Avery Dennison – z szeregiem najnowocześniejszych kreacji marek Avery Dennison i Mactac.

W centrum uwagi znajdują się nowe pomysły biznesowe. Odwiedzający stoisko FESPA 2022 mogą spodziewać się szerokiej gamy innowacyjnych produktów i materiałów, zwłaszcza w segmencie motoryzacyjnym i architektonicznym. Prezentowane produkty, wraz ze szczegółowym wsparciem technicznym, pomogą klientom zobaczyć, w jaki sposób różne produkty mogą im odpowiadać na trendy i różnicować ich własną ofertę biznesową.

Li Wen (starszy dyrektor i dyrektor generalny Graphics EMENA) powiedział, że rozwój produktów trwa nieprzerwanie od wydarzenia w 2019 roku, a wyjątkowe rozwiązania na wystawie pomogą projektantom i instalatorom podnieść poprzeczkę: „Nikt nie może stać w miejscu w tej branży i wywarcie prawdziwego wpływu wymaga nie tylko kreatywności od grafików, ale także odpowiedniej wydajności materiałów, z których korzystają. W tym roku jesteśmy również bardziej niż kiedykolwiek skoncentrowani na zrównoważonym rozwoju jako sile napędowej naszych innowacji. Wydarzenia takie jak FESPA dają nam szansę dzielenia się nowymi pomysłami, a także uwielbiamy słuchać od naszych klientów, aby upewnić się, że nasz ambitny program badawczo-rozwojowy spełnia ich potrzeby.

W 2022 roku Avery Dennison i Mactac zaprezentują:

  • Najnowocześniejsze, ekologiczne folie do pakowania cyfrowego
  • Folie do pakowania i laminaty najwyższej jakości
  • Innowacje w najwyższej jakości foliach ochronnych
  • Przełomowe folie okienne
  • Nowe tekstury do filmów ściennych
  • Unikalne naturalne powierzchnie organoidalne do dekoracji wnętrz

Jednym z najważniejszych elementów firmy Avery Dennison jest nowa folia do nadruku cyfrowego, która również nie zawiera PVC. Oprócz wysokiej wydajności produkt ten jest również wyborem bardziej przyjaznym dla środowiska. Świetnie nadaje się do częściowego i pełnego oklejania flot komercyjnych i pojazdów prywatnych, a także do oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego. Materiał ten zapewnia doskonałe dopasowanie 3D do wymagających projektów owijania i łatwe przestawianie dzięki technologii Easy Apply™.

Opcje nośników do druku firmy Mactac obejmują JT 10700 WG-BFG-XR, oferując wyjątkową wydajność w długoterminowych zastosowaniach 3D. Folia ta rozszerza gamę JT 10700, wykorzystując opatentowaną technologię klejenia Mactac bez pęcherzyków, zapewniającą szybką i łatwą aplikację. Oprócz oferowania wyjątkowo dobrze wyważonego kleju początkowego, nowy JT 10700 WG-BFG-XR zapewnia również doskonałe wrażenia podczas owijania z doskonale gładkim wykończeniem.

FESPA to największa w Europie wystawa druku specjalistycznego z zakresu sitodruku i cyfrowego druku wielkoformatowego, druku tekstyliów i rozwiązań oznakowania — doskonała okazja do zgromadzenia ludzi w celu dzielenia się nowymi pomysłami i inspiracją. Firma Avery Dennison stawia na zrównoważony rozwój, a lepsze wyniki w zakresie ochrony środowiska stanowią podstawę wielu jej nowych rozwiązań i ulepszonych materiałów. Udział w targach FESPA 2022 pozwoli klientom na własne oczy przekonać się o wynikach badań prowadzonych przez lidera nauki i innowacji.

Avery Dennison i Mactac będą na stoisku A50, Hala 3.2, Berlin Messe, od 31 maja do 3 czerwca 2022 roku.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności